For Employers
Πολιτικός Μηχανικός (Site Engineer)
CorfuLocation
Corfu
a month ago
Posted date
a month ago
SeniorMinimum level
Senior

Η Accelion, εταιρεία παροχής υπηρεσιών ανθρώπινου δυναμικού με πολυετή τεχνογνωσία, δυναμική παρουσία στην αγορά και υποδειγματικό εργασιακό περιβάλλον, για λογαριασμό πελάτη της, κορυφαία κατασκευαστική εταιρία, αναζητά στην Κέρκυρα

Πολιτικό Μηχανικό

(Site Engineer)

Απαραίτητα προσόντα:

  • Πτυχίο Πολιτικού Μηχανικού Π.Ε./ΤΕΙ
  • Ελάχιστη 5 έτη εργοταξιακή εμπειρία σε κατασκευή κτηριακών έργων, έργων ΕΕΛ, αντλιοστασίων
  • Γνώση τοπογραφικών οργάνων (χωροβάτης)
  • Πνεύμα συνεργασίας, ομαδικότητας και ικανότητα εργασίας υπό συνθήκες πίεσης
  • Υψηλό επίπεδο επαγγελματισμού
  • Συνέπεια, οργάνωση, δυναμισμός
  • Άριστες ικανότητες επικοινωνίας
  • Δυνατότητα εγκατάστασης σε εργοτάξια εκτός έδρας

Αρμοδιότητες:

  • Μηχανικός κατασκευής Δημοσίου έργου (έργο κατασκευής ΕΕΛ)
  • Οργάνωση επίβλεψη παρακολούθηση συνεργείων
  • Χρονικός προγραμματισμός έργου
  • Καταμερισμός εργασίας
  • Ποιοτικός έλεγχος παραγόμενης εργασίας
  • Σύνταξη πινάκων οπλισμού
  • Σύνταξη προμετρήσεων και επιμετρήσεων εργασιών

Η εταιρεία προσφέρει:

  • Πλήρης απασχόληση
  • Άριστο εργασιακό περιβάλλον
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Έξτρα παροχές
  • Συνεχής εκπαίδευση
  • Προοπτικές επαγγελματικής εξέλιξης

Αποστολή βιογραφικών: https://apply.smartcv.co/accelion/job/y5j8

Related tags
JOB SUMMARY
Corfu
a month ago
Senior
Full-time