For Employers
Ref:240305
Ηλεκτρολόγος / Μηχανολόγος / Πολιτικός Μηχανικός
24 days ago
Posted date
24 days ago
Mid-levelMinimum level
Mid-level
Ζητείται Μηχανολόγος, Ηλεκτρολόγος ή Πολιτικός Μηχανικός από ενεργειακή κατασκευαστική εταιρεία, για ανάπτυξη έργων μεταφοράς ηλεκτρικής ενέργειας. Αυτός ο ρόλος αφορά τα γραφεία μας στο Παλαιό Φάληρο, ενώ θα πραγματοποιούνται επισκέψεις στο εργοτάξιο του εκάστοτε έργου.

Αρμοδιότητες:
  • Οργάνωση και συντονισμό τεχνικών και οικονομικών θεμάτων των έργων
  • Παρακολούθηση κατασκευαστικών εργασίων των έργων
  • Επικοινωνία με εσωτερικούς και εξωτερικούς συνεργάτες
  • Έλεγχος & συντονισμός των έργων
  • Τήρηση ημερολογίου και αρχείου των έργων

Ο υποψήφιος θα πρέπει να διακατέχεται από υψηλό επίπεδο επαγγελματισμού, με οργανωτικές και επικοινωνιακές δεξιότητες.

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Πτυχίο Μηχανολόγου, Ηλεκτρολόγου ή Πολιτικού Μηχανικού
  • Εργασιακή εμπειρία άνω των 3 ετών
  • Άριστη γνώση AutoCAD, Civil 3D και MS Office
  • Άριστη γνώση Αγγλικών (επίπεδο C2)
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις
  • Κάτοχος διπλώματος οδήγησης επιβατικού οχήματος κατηγορίας Β

Επιθυμητά προσόντα: Προηγούμενη εμπειρία σε κατασκευαστική εταιρεία στον χώρο της ενέργειας

Παροχές:

  • Η εργασία είναι πλήρους απασχόλησης, με ανταγωνιστικό μισθό ανάλογα με τα προσόντα του υποψηφίου
Related tags
JOB SUMMARY
Palaio Faliro
24 days ago
Mid-level
Full-time