For Employers
Πωλητής - Πωλήτρια
Job post no longer accepts applications

ΕΤΑΙΡΕΙΑ πανελλαδική online και offline (με φυσικό κατάστημα) πώλησης σε αξεσουάρ κινητής τηλεφωνίας, gadgets και δώρα η οποία φημίζεται για τα καινοτόμα προϊόντα, τις αποκλειστικές προσφορές και συνεργασίες, την ποιότητα των υπηρεσιών της και για τα υψηλά standards στην εξυπηρέτηση των πελατών της.

Η εταιρία μας αναζητά πωλητή - πωλήτρια .

Περιγραφή Θέσης:

Πώληση στο κατάστημα Λιανικής

Διεκπεραίωση Παραγγελιών e-shop

Έλεγχος παραλαβών

Τακτοποίηση προϊόντων

Τηλεφωνική εξυπηρέτηση πελατών

Προσόντα:

-Γνώση Η/Υ υπολογιστή

-Γνώση αγγλικής γλώσσας

-Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση, ιδανικά σε κατάστημα λιανικής πώλησης ειδών πληροφορικής ή κινητής τηλεφωνίας θα εκτιμηθεί ιδιαιτέρως.

Προσφέρεται ολοκληρωμένο πακέτο αποδοχών (μισθός, ασφάλιση, bonus κ.λπ.) νεανικό και δημιουργικό περιβάλλον εργασίας και σημαντικές ευκαιρίες εξέλιξης στο πλαίσιο μίας δυναμικά αναπτυσσόμενης εταιρείας στο χώρο της τεχνολογίας

Βρυούλων 5 - Νέα Σμύρνη

Είδος Εργασίας: Πλήρης απασχόληση, Μόνιμος

Μισθός: Από 700,00€ ανά μήνα

email info@uniqueshop.gr

Related tags
JOB SUMMARY
Nea Smyrni
a year ago
No experience / No degree
Full-time