For Employers
Ref:ΣΧΕΔΙΑΣΤΗΣ AUTOCAD 2D/3D
ΣΧΕΔΙΑΣΤΗΣ/-ΣΤΡΙΑ AUTOCAD 2D/3D - ΤΜΗΜΑ B2B OFFICE SYSTEMS
Job post no longer accepts applications

Η VARANGIS FURNITURE & INTERIORS, για τη στελέχωση της Ομάδας Υποστήριξης Πωλήσεων Β2Β, ζητά να προσλάβει με σύμβαση αορίστου χρόνου ΣΧΕΔΙΑΣΤΗ/-ΣΤΡΙΑ AUTOCAD 2D/3D - ΤΜΗΜΑ B2B OFFICE SYSTEMS

Αρμοδιότητες :

  • Συνεργασία με τις Πωλήσεις για διερεύνηση και καταγραφή, βάσει επιμετρήσεων χώρων, των αναγκών των πελατών B2B
  • Συνεργασία με μηχανικούς, αρχιτέκτονες, κατασκευαστές & διακοσμητές
  • Δημιουργικό (Μελέτη) και σχεδιαστικό (Κατόψεις – Προοπτικά  – Παρουσίαση) μέρος των προτάσεων και παρουσίασή τους στους ενδιαφερόμενους πελάτες
  • Κοστολόγηση των προτάσεων / κατασκευών και επιλογή / προμήθεια υλικών κατασκευής
  • Παρακολούθηση και επίβλεψη των κατασκευών στο χώρο του έργου σε συνεργασία με τις Πωλήσεις
  • Συνεχής ενημέρωση σχετικά με τις δραστηριότητες της εταιρείας και του κλάδου

Απαραίτητες Δεξιότητες και Προσόντα :

  • Άριστη γνώση AutoCAD, 3DS Max, Adobe Photoshop, Illustrator
  • Τίτλο σπουδών σχετικό με το αντικείμενο
  • Πολύ καλή Γνώση Αγγλικών με ευχέρεια σε γραπτό και προφορικό λόγο
  • Πολύ καλή γνώση MS OFFICE
  • Επικοινωνιακές ικανότητες
  • Υψηλή αισθητική, δημιουργικότητα και αντίληψη
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις (για άνδρες)

Πρόσθετα Πλεονεκτήματα :

  • Προηγούμενη εργασία ως Interior Designer και η ενασχόληση με τον τομέα του επίπλου
  • Προηγούμενη εμπειρία από συνεργασία με Κατασκευαστικές Εταιρείες, Αρχιτεκτονικά και Διακοσμητικά γραφεία

Η Εργασία στην VARANGIS FURNITURE & INTERIORS προσφέρει:

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών βάσει προσόντων και προϋπηρεσίας
  • Απόκτηση γνώσεων υψηλού επιπέδου με συμμετοχή σε σημαντικά έργα αιχμής
  • Συνεχή εκπαίδευση και επιμόρφωση
  • Δυνατότητα εξέλιξης σε ένα ανταγωνιστικό περιβάλλον
  • Ευχάριστες και ταυτόχρονα απαιτητικές συνθήκες εργασίας
Related tags
JOB SUMMARY
Marousi
a year ago
Mid-level
Full-time