For Employers
Graphic Designer
Job post no longer accepts applications

Επώνυμη εταιρεία ενδυμάτων με έδρα την Αθήνα αναζητά graphic designer με ιστορικό στην παραγωγή δημιουργικής δουλειάς και ενδιαφέρον για το web και τα social media.

Ο ρόλος θα παρέχει κατά κύριο λόγο σχεδιαστική υποστήριξη στην ομάδα marketing για την δημιουργία καμπανιών για social media, newsletters, banners, κ.α. οπτικοποιώντας την εταιρική στρατηγική.

Αρμοδιότητες

  • Δημιουργία εικαστικών για e-shop banners, Google & Meta ads, in store τοποθετήσεις και λοιπών ενεργειών
  • Επεξεργασία φωτογραφιών
  • Δημιουργία και διαχείριση newsletter
  • Συμμετοχή στις φωτογραφήσεις
  • Υποστήριξη στο Σχεδιαστικό τμήμα

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο Graphic Design
  • Άριστη Γνώση Photoshop, Illustrator, Corel, Premiere, In Design
  • Επιθυμητή η σχέση με το χώρο των ενδυμάτων και βασικές γνώσεις φωτογράφισης
  • Οργάνωση, δυναμικότητα, ομαδικότητα, με άριστες επικοινωνιακές ικανότητες, και δημιουργική σκέψη
  • Άριστη Γνώση Αγγλικών

Παροχές

  • Σταθερός μισθός αναλόγως προσόντων
  • Υποστηρικτικό περιβάλλον εργασίας και συνεχής εκπαίδευση
  • Ευχάριστο περιβάλλον εργασίας
  • Ευκαιρίες ανάπτυξης καριέρας
Related tags
JOB SUMMARY
Galatsi
a month ago
Mid-level
Full-time