For Employers
ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΕΥΡΩΠΑΙΚΩΝ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΩΝ
Job post no longer accepts applications
AthensLocation
Athens
a year ago
Posted date
a year ago
Mid-levelMinimum level
Mid-level

Μεγάλη εταιρεία Συμβούλων Επιχειρήσεων ζητά Σύμβουλο Διαχείρισης Ευρωπαϊκών Προγραμμάτων.

Ενδεικτικές Αρμοδιότητες:

  • Διαχείριση και παρακολούθηση συγχρηματοδοτούμενων έργων
  • Παρακολούθηση της προόδου του οικονομικού και φυσικού αντικειμένου στο Ολοκληρωμένο Πληροφοριακό Σύστημα ΟΠΣ
  • Συντονισμός της διαδικασίας διοικητικών και επιτόπιων επαληθεύσεων
  • Δημιουργία των εκθέσεων παρακολούθησης

Απαραίτητα Προσόντα

Προφίλ υποψηφίου

Απαραίτητα προσόντα:

  • Πτυχίο τριτοβάθμιας εκπαίδευσης
  • Προϋπηρεσία σε θέση παρακολούθησης συγχρηματοδοτούμενων προγραμμάτων και έργων ΕΣΠΑ (εθνικών, ευρωπαϊκών, συγχρηματοδοτούμενων κτλ.) άνω των (2) ετών
  • Εξοικείωση με τα πληροφοριακά συστήματα και ηλεκτρονικές πλατφόρμες (ΟΠΣ)
  • Καλή γνώση αγγλικών (επίπεδο Β2)
  • Άριστες γνώσεις MS Office.
  • Δυναμική προσωπικότητα με ικανότητες επικοινωνίας, οργάνωσης, διαχείρισης χρόνου.

Προσφέρουμε:

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Φιλικό περιβάλλον εργασίας
  • Συνεχής εκπαίδευση και προοπτικές εξέλιξης
Related tags
JOB SUMMARY
Athens
a year ago
Mid-level
Full-time