For Employers
ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ
Job post no longer accepts applications
AthensLocation
Athens
a year ago
Posted date
a year ago
SeniorMinimum level
Senior

Αρμοδιότητες:

  • Σύνταξη & υποβολή επιχειρηματικών σχεδίων σε εθνικά & ευρωπαϊκά προγράμματα (Αναπτυξιακός Νόμος, ΕΣΠΑ κ.λπ.)
  • Τεχνική υποστήριξη, διαχείριση και επίβλεψη επιχειρηματικών σχεδίων στα πλαίσια συγχρηματοδοτούμενων προγραμμάτων (Αναπτυξιακός Νόμος, ΕΣΠΑ κ.λπ.)

Γνωρίσματα και δεξιότητες:

  • Ικανότητα επίλυσης προβλημάτων, ανάλυσης και δεξιότητες διαπροσωπικών σχέσεων
  • Έμφαση στο αποτέλεσμα με λογική και μεθοδική προσέγγιση
  • Ικανότητα ανταπόκρισης κάτω από συνθήκες πίεσης και στενά περιθώρια χρόνου
  • Ομαδική δουλειά και επικοινωνιακές δεξιότητες

Απαραίτητα προσόντα:

  • Πτυχίο ΑΕΙ σε Χρηματοοικονομικά, Λογιστική ή Οικονομικά (μεταπτυχιακός τίτλος επιθυμητός)
  • Προϋπηρεσία τουλάχιστον 3 ετών στον τομέα των συμβουλευτικών υπηρεσιών (εμπειρία σε προγράμματα ΕΣΠΑ θα εκτιμηθεί ιδιαίτερα θετικά)
  • Άριστη επικοινωνία και ικανότητα γραφής στα Αγγλικά. Η γνώση πρόσθετης ξένης γλώσσας θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν
  • Πολύ καλή γνώση χειρισμού Η/Υ, Microsoft Office (Word, Excel, Powerpoint κ.λπ.), καθώς και ηλεκτρονικής πλατφόρμας των Προγραμμάτων ΕΣΠΑ.

Η εταιρία προσφέρει:

  • Ευκαιρία επίτευξης μακροχρόνιας καριέρας και αναγνώριση της αποτελεσματικής δουλειάς
  • Συνεχή εκπαίδευση και προοπτικές εξέλιξης
  • Bonus επίτευξης στόχων / ανταγωνιστικό μισθό
Related tags
JOB SUMMARY
Athens
a year ago
Senior
Full-time