For Employers
Ref:KCAth323
Σύμβουλος Επιχειρήσεων (Consultant)
Job post no longer accepts applications

Η ελληνική Εταιρεία Συμβούλων Επιχειρήσεων BSS | Building Solid Success, επιθυμεί να εντάξει στο δυναμικό της για μόνιμη & πλήρη απασχόληση, για τα Κεντρικά της Γραφεία στην Αθήνα:

Σύμβουλο Επιχειρήσεων (Consultant)

(Κωδ. Θέσης: KCAth323)

Αναζητούμε έναν άνθρωπο οργανωτικό, υπεύθυνο, ο οποίος θα αναλάβει την εκπόνηση χρηματοοικονομικών μελετών για λογαριασμό πελατών

Αρμοδιότητες:

  • Την εκπόνηση Επιχειρηματικών Σχεδίων (Business Plans), Χρηματοοικονομικών Αναλύσεων
  • Παροχή Συμβουλευτικής σε πελάτες σε διάφορα Projects (ενδεικτικά: Οργανωτική Βελτιστοποίηση, Διαχείριση Τεχνολογικών & μη αλλαγών, Σχεδιασμό & Εφαρμογή Αναπτυξιακών στρατηγικών, κ.ο.κ.)
  • Reporting προς τους πελάτες

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Πτυχίο Τριτοβάθμιας Εκπαίδευσης με κατεύθυνση στα Οικονομικά / Διοίκηση Επιχειρήσεων ή σε συναφές αντικείμενο
  • Μεταπτυχιακός τίτλος σπουδών με αντίστοιχη κατεύθυνση θα εκτιμηθεί
  • Προϋπηρεσία άνω των 3 ετών, σε αντίστοιχη θέση
  • Άριστη γνώση ελληνικής & αγγλικής γλώσσας (προφορική & γραπτή επικοινωνία)
  • Άριστη γνώση Η/Υ (Ms Office) & εμπειρία χρήσης εφαρμογών ERP, CRM
  • Προσαρμοστικότητα & Ομαδικό Πνεύμα
  • Αναλυτική Σκέψη & Επικοινωνιακές Ικανότητες
  • Ευελιξία στη διαχείριση πολλαπλών εργασιών υπό πίεση & ικανότητα οργάνωσης και διαχείρισης χρόνου
  • Τήρηση αυστηρών χρονοδιαγραμμάτων, προθεσμιών
  • Δυνατότητα επαγγελματικών ταξιδιών
  • Εκπληρωμένες Στρατιωτικές Υποχρεώσεις για άνδρες υποψήφιους

Η Εταιρεία προσφέρει:

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών ανάλογων προσόντων και εμπειρίας
  • Άριστο επαγγελματικό περιβάλλον εργασίας
  • Συνεχής εκπαίδευση και προοπτικές εξέλιξης

Εάν σας ενδιαφέρει να ενταχθείτε στο δυναμικό, σε μια από τις μεγαλύτερες και δυναμικά αναπτυσσόμενες Εταιρείες Συμβούλων Επιχειρήσεων, με ηγετική θέση στον κλάδο της, σε μια θέση υψηλών απαιτήσεων και προδιαγραφών, με μεγάλες δυνατότητες επαγγελματικής και προσωπικής εξέλιξης, τότε αυτή η θέση είναι για εσάς !

Μετά τη συλλογή και αξιολόγηση των βιογραφικών σημειωμάτων θα επικοινωνήσουμε με τους υποψήφιους που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης για να οριστεί συνάντηση για συνέντευξη.

Θα τηρηθεί απόλυτη εχεμύθεια στη διαχείριση των βιογραφικών σημειωμάτων.

#BSSTeam, #Yourpathwaytosuccess

Related tags
JOB SUMMARY
Agios Dimitrios
a year ago
Mid-level
Full-time