For Employers
Retail & Fuel Consultant
Job post no longer accepts applications
Company logo - click to visit company page
501-2000
Software Vendor & Information Technology
a month ago
Posted date
a month ago

Αρμοδιότητες:

  • Eγκατάσταση, παραμετροποίηση και υποστήριξη συστημάτων Retail & Fuel

  • Εκπαίδευση και καθοδήγηση πελατών και συνεργατών για την χρήση των εφαρμογών συστημάτων

  • Διαχείριση ερωτημάτων πελατών σχετικά με τη χρήση των εφαρμογών

  • Εκπαίδευση της ομάδας υποστήριξης και δημιουργία εκπαιδευτικού υλικού για τις υλοποιήσεις νέων έργων

  • Συμμετοχή σε ομαδικά project με τελικό στόχο την ακριβή και έγκαιρη παράδοση έργου

  • Διατήρηση σχέσεων με πελάτες και συνεργάτες, αναπτύσσοντας ευχάριστο και δημιουργικό κλίμα

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Απόφοιτος ΑΕΙ (Θετικής/Τεχνολογικής κατεύθυνσης) - ΤΕΙ Πληροφορικής

  • Προϋπηρεσία τουλάχιστον 2 έτη σε αντίστοιχη θέση

  • Άριστες επικοινωνιακές ικανότητες και ομαδικό πνεύμα

  • Προϋπηρεσία στο πεδίο του Retail & Fuel θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν

Η εταιρεία προσφέρει:

  • Πολυβραβευμένο εργασιακό περιβάλλον.

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών.

  • Διαρκείς εκπαιδεύσεις και σημαντικές προοπτικές εξέλιξης.

  • Ιδιωτική ιατροφαρμακευτική ασφάλιση.

  • Ψυχολογική γραμμή υποστήριξης

  • Διαδικτυακά μαθήματα γυμναστικής

  • Δωρεάν συμμετοχή στα εκπαιδευτικά προγράμματα του Epsilon Training και Epsilon College

Related tags
JOB SUMMARY
Kifisia
a month ago
Entry / Junior
Full-time