For Employers
Επιβλέπων πολιτικός μηχανικός
Job post no longer accepts applications

Είμαστε μια τεχνική εταιρεία με πολυετή Κατασκευαστική και Μελετητική εμπειρία η οποία καλύπτει ένα ευρύ φάσμα επαγγελματικής δραστηριότητας όπως: Μελέτη-Επίβλεψη έργων, Κατασκευές-Ανακαινίσεις, Συντηρήσεις, Υπηρεσίες Μηχανικού, Προώθηση Ακινήτων - Real Estate, Εκτιμήσεις Ακινήτων.
Η έδρα μας βρίσκεται στην Αθήνα, 300 μέτρα από το μετρό του Συγγρού Φιξ σε νέα πλήρως ανακαινισμένα γραφεία.

Στο πλαίσιο της ανάπτυξής μας αναζητούμε για εξωτερική συνεργασία

Επιβλέπων Πολιτικό Μηχανικό

Αρμοδιότητες

•    Επίβλεψη ποιότητας των εργασιών
•    Καταγραφή του ημερολογίου εργοταξίου
•    Συντονισμός υπεργολάβων και εσωτερικών συνεργείων
•    Σχεδιασμός και τήρηση χρονοδιαγράμματος εργασιών
•    Επικοινωνία με τα συμβαλλόμενα μέρη του έργου

Απαραίτητα προσόντα:

•    Πτυχίο Α.Ε.Ι. ή Τ.Ε.Ι. αντίστοιχης ειδικότητας (Πολιτικών Μηχανικών,Δομικών έργων, Αυτοματισμού, Βιομηχανικού Σχεδιασμού, Παραγωγής κλπ)
•    Τουλάχιστον 2ετη προϋπηρεσία σε τεχνική ή κατασκευαστική εταιρεία
•    Γνώση κατασκευής οικοδομικών έργων
•    Επιθυμητή γνώση AUTOCAD και άριστη γνώση MS Office.
•    Εμπειρία σε επιμετρήσεις, κοστολόγηση και project management θα αξιολογηθεί θετικά.
•    Γνώση Αγγλικών και Η/Υ
•    Οργανωτική ικανότητα, συνέπεια, υπευθυνότητα
•    Δίπλωμα Οδήγησης

Η εταιρεία παρέχει:

•    Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
•    Έξοδα κίνησης
•    Συνεχή εκπαίδευση
•    Δυνατότητες εξέλιξης σε ένα δυναμικά αναπτυσσόμενο περιβάλλον.

Εάν θέλεις να μοιραστείς το όραμά μας και να εξελιχθείς, περιμένουμε το βιογραφικό σου.

Related tags
JOB SUMMARY
Kallithea
a year ago
Mid-level
Full-time