For Employers
ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΑΣ - INTERIOR DESIGNER
Job post no longer accepts applications

Περιγραφή Θέσης

  • Σχεδιασμός νέου brand ηχοαπορροφητικών υλικών, διακοσμητικών και φωτιστικών.
  • Αρχιτεκτονικός σχεδιασμός, δημιουργία 3D designs και παρουσίαση προτεινόμενων λύσεων στους πελάτες
  • Δημιουργία site του νεου brand
  • Επικοινωνία και επισκέψεις σε πελάτες και αρχιτέκτονες για τη δημιουργία ηχοαπορροφητικών υλικών που καλύπτουν τις ανάγκες τους
  • Επισκέψεις σε εργοτάξια για επίβλεψη, αποτύπωση και καθοδήγηση συνεργείων

Απαραίτητα Προσόντα

  • Οραματικότητα και Διάθεση για δημιουργία νέων προιόντων
  • Πτυχίο (ΑΕΙ/ΤΕΙ) Αρχιτέκτονα Μηχανικού ή πτυχίο σχολής σχεδιαστών
  • Πολύ καλή γνώση σχεδιαστικών προγραμμάτων CAD (Archicad/Autocad).
  • Πολύ καλή γνώση σχεδιαστικών προγραμμάτων 3D & Φωτορεαλισμού (3D Rendering skills ,3ds max/VRay).
  • Ικανότητα επικοινωνίας με συνεργάτες και πελάτες

Επιθυμητά Προσόντα:

  • Επιθυμητή εργοταξιακή εμπειρία σε οικιστικά έργα, νέες κατασκευές ή ανακαινίσεις κτιρίων
  • Επιθυμητή η εμπειρία σε ακουστικές μετρήσεις-μελέτες ακουστικής.

Παρακαλούμε στείλτε το βιογραφικό σας στο k.papazoglou@fibralco.gr

Related tags
JOB SUMMARY
Metamorfosi
a year ago
Mid-level
Full-time