For Employers
Ref:BOA_1223
Μηχανολόγος/Ηλεκτρολόγος Μηχανικός

Η ομάδα Hiring Solutions του kariera.gr αναζητά για λογαριασμό συνεργάτη,  μεγάλης εταιρείας ενέργειας, Μηχανολόγο Μηχανικό.

 Αρμοδιότητες:

  • Επίβλεψη μηχανικού/ηλεκτρολογικού έργου
  • Υποστηρίζει τις μηχανικές ομάδες από τεχνική άποψη.
  • Αναλύει ηλεκτρικά-μηχανικά σχέδια και απαιτήσεις.
  • Προετοιμάζει αναφορές και τεκμηρίωση.
  • Συνεργάζεται ενεργά με άλλες ομάδες για την επίλυση ζητημάτων.
  • Προτείνει βελτιώσεις για όλα τα στάδια του έργου

Απαραίτητα προσόντα:

  • Πτυχίο Πανεπιστημίου ως Ηλεκτρολόγος Μηχανικός.
  • Μεταπτυχιακό επιθυμητό.
  • 1-2 χρόνια προηγούμενη εμπειρία.
  • Ιδανικά εμπειρία σε ηλεκτρικά-μηχανικά επαγγέλματα.
  • Γνώση των κανονισμών και προτύπων ασφαλείας.
  • Γνώση λογισμικού προγραμματισμού έργων και Autocad.
  • Άριστη γνώση της Αγγλικής γλώσσας, γραπτώς και προφορικώς.
  • Καλή γνώση του Microsoft Office Suite.
  • Ισχυρές επικοινωνιακές και διαπροσωπικές δεξιότητες.
  • Οργανωτικές ικανότητες.
  • Αναλυτικές και επιλυτικές ικανότητες.

Η εταιρεία προσφέρει:

  • Ανταγωνιστικό πακέτο απολαβών.
  • Ευκαιρίες για επαγγελματική ανάπτυξη και εξέλιξη.
  • Ευκαιρία εργασίας σε δυναμικό και καινοτόμο περιβάλλον.
Related tags
JOB SUMMARY
Athens
15 days ago
Mid-level
Full-time