For Employers
Ref:MT_202303_53
Υπεύθυνος Εξυπηρέτησης Υφιστάμενων Πελατών
Job post no longer accepts applications

Περιγραφή Θέσης

  • Διαχείριση εξερχόμενων κλήσεων σε υφιστάμενο πελατολόγιο Παρόχου Ηλεκτρικής Ενέργειας
  • Έλεγχος του βαθμού ικανοποίησης του πελάτη, καθώς και την προσαρμογή προγράμματος στις οικονομικές του ανάγκες.
  • Προτάσεις νέων προγραμμάτων ( εάν αυτό χρειαστεί)

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απόφοιτος Λυκείου και άνω
  • Προϋπηρεσία 1 έτους και άνω σε call center, επιθυμητή
  • Δυνατότητα εργασίας σε βάρδιες (10.00-18.00 & 12.00-20.00)
  • Καλή Γνώση Αγγλικής Γλώσσας
  • Άριστη ικανότητα χειρισμού εφαρμογών MS Office
  • Επαγγελματική - ευγενική συμπεριφορά, εξωστρέφεια και ομαδικό πνεύμα

Παροχές

  • 667€ + 86 € οικειοθελής παροχή + 3ετίες
  • Ασφάλιση ΙΚΑ
  • Συνεχής εκπαίδευση σε ένα σύγχρονο και ευχάριστο περιβάλλον εργασίας
  • Δυνατότητα ανέλιξης εντός του Ομίλου
  • Εύκολη πρόσβαση με ΜΜΜ

Η θέση εργασίας αφορά 5ημερη 8ωρη απασχόληση στην έδρα της εταιρείας στο Ν.Φάληρο (πλησίον ηλεκτρικού σταθμού)

Related tags
JOB SUMMARY
Piraeus
a year ago
Mid-level
Full-time