For Employers
Υπεύθυνος Ενημέρωσης Δερματολογικών Κέντρων
Job post no longer accepts applications
Company logo - click to visit company page
501-2000
Pharmaceutical & Health sector
AthensLocation
Athens
a year ago
Posted date
a year ago
Mid-levelMinimum level
Mid-level

Για την στελέχωση των κέντρων του ομίλου με έδρα την Καλαμάτα και τα Χανιά.

Υπεύθυνος Ενημέρωσης

Αρμοδιότητες:

  • Ενημέρωση πελατών και παροχή συμβουλών σχετικά με προϊόντα και υπηρεσίες
  • Ανάπτυξη πελατολογίου και αύξηση πωλήσεων προϊόντων και υπηρεσιών.

Απαραίτητα προσόντα:

  • Προηγούμενη εμπειρία σε αντίστοιχη θέση στον κλάδο της υγείας
  • Εμπειρία στο χώρο της ενημέρωσης και των Πωλήσεων
  • Επικοινωνιακή δεξιότητα
  • Ομαδικότητα
  • Οργανωτική/ος
  • Γνώση Η/Υ
  • Γνώση Αγγλικών

Προσφέρουμε:

  • Ικανοποιητικές αποδοχές
  • Σύγχρονο περιβάλλον υψηλών απαιτήσεων
  • Άριστες συνθήκες εργασίας
  • Συνεχής εκπαίδευση, ανάπτυξη και εξέλιξη
Related tags
JOB SUMMARY
Athens
a year ago
Mid-level
Full-time