For Employers
Ref:ΒΟ-001
ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΓΡΑΦΕΙΟΥ - BACK OFFICE
Job post no longer accepts applications

Η εταιρεία BOOS διαθέτει πείρα 50 ετών στην πώληση-υποστήριξη εξελιγμένου Τραπεζικού εξοπλισμού και την παροχή υπηρεσιών σε Τράπεζες, Οργανισμούς και Ιδιωτικές Επιχειρήσεις. Στα πλαίσια επέκτασης των δραστηριοτήτων της,  ζητά να προσλάβει για την έδρα της στο Χολαργό

ΥΠΑΛΛΗΛΟ ΓΡΑΦΕΙΟΥ – BACK OFFICE

Αρμοδιότητες:

  • Διαχείριση τηλεφωνικού κέντρου
  • Διασφάλιση της σωστής και καλά οργανωμένης προετοιμασίας του χώρου συναντήσεων για τα εκάστοτε ραντεβού.
  • Παρακολούθηση της κεντρικής ηλεκτρονικής διεύθυνσης της εταιρείας καθώς και διευθέτηση εισερχομένων εγγράφων, φυσική και ηλεκτρονική αρχειοθέτηση αυτών.
  • Back up υποστήριξη των πωλητών της εταιρείας για την σύνταξη και αποστολή επίσημων προσφορών καθώς και την διαχείριση των παραγγελιών των πελατών.
  • Παρακολούθηση και παραγγελία αναλωσίμων, υλικών γραφείου & διαφημιστικών προϊόντων.
  • Οργάνωση και Συμμετοχή σε εκθέσεις.
  • Λοιπά καθήκοντα reception.

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση εργασίας ενός έτους (υπάλληλος γραφείου, administrative assistant, back office, υπάλληλος ρεσεψιόν)
  • Άριστη γνώση της Αγγλικής Γλώσσας (προφορικά και γραπτά)
  • Πολύ καλή γνώση χειρισμού Η/Υ (MS OFFICE) και μηχανών γραφείου (εκτυπωτές & scanner)
  • Οργανωτικές και επικοινωνιακές ικανότητες
  • Υπευθυνότητα
  • Ικανότητα αποτελεσματικής διαχείρισης παράλληλων εργασιών

Επιθυμητά Προσόντα:

  • Πτυχιούχος σχολής γραμματέων θα αξιολογηθεί θετικά
  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση πέραν του ενός έτους θα αξιολογηθεί θετικά
  • Γνώσεις ERP

Παροχές Εταιρείας:

  • Πενθήμερη Πλήρης και μόνιμη απασχόληση (Δευτέρα - Παρασκευή)
  • Προοπτικές Εξέλιξης
  • Ανταγωνιστικό Πακέτο Αποδοχών (Σταθερή αμοιβή ανώτερη του βασικού μισθού & ανάλογη των προσόντων )

Περιοχή Αγγελίας: Χολαργός Αττικής

Κωδικός αγγελίας: BO1

Αποστολή βιογραφικών: hr@boos.gr

Related tags
JOB SUMMARY
Cholargos
a year ago
Mid-level
Full-time