For Employers
OPERATIONS SUPPORT ASSOCIATE & DATA ENTRY

Ψάχνουμε για δυναμικά άτομα για να ενταχθούν στην ομάδα μας!

Είστε οργανωμένοι, με άριστες δεξιότητες επικοινωνίας και σας αρέσει να επιλύετε προβλήματα;

Τότε ψάχνουμε για εσάς!

Η εταιρεία μας δραστηριοποιείται στον τομέα διαμεσολάβησης για την παροχή επιβατικών μεταφορών με οδηγό και αναζητά ενθουσιώδη άτομα για να ενταχθούν στην ομάδα μας ως Υπάλληλοι Εισαγωγής Δεδομένων, Συντονισμού, Ελέγχου και Υποστήριξης Οδηγών.

Περιγραφή θέσης:

  • Εισάγετε δεδομένα σε διάφορα συστήματα, με ακρίβεια και συνέπεια.
  • Παρέχετε υποστήριξη στους οδηγούς όσον αφορά τη χρήση της πλατφόρμας.
  • Απαντάτε σε ερωτήσεις και επιλύετε τυχόν προβλήματα που αντιμετωπίζουν οι οδηγοί.

Τι προσφέρουμε:

  • Ευκαιρίες για εξέλιξη και ανάπτυξη.
  • Φιλικό και υποστηρικτικό εργασιακό περιβάλλον.
  • Δυνατότητα να εργαστείτε σε μια δυναμική και αναπτυσσόμενη εταιρεία.

Απαιτούμενα προσόντα:

  • Πολύ καλή χρήση της αγγλικής γλώσσας (δίπλωμα επιπέδου Β2)
  • Καλή χρήση του Microsoft365 (Excel, Word, Outlook, Onedrive)

Εάν σας ενδιαφέρει αυτή η θέση, στείλτε μας το βιογραφικό σας σημείωμα

Περιμένουμε να σας γνωρίσουμε!

Related tags
JOB SUMMARY
Athens
11 days ago
Entry / Junior
Seasonal