For Employers
ΒΟΗΘΟΣ ΛΟΓΙΣΤΗ
Job post no longer accepts applications

Ο όμιλος ΜΟΒΙΑΚ σε τροχιά ανάπτυξης επιθυμεί την άμεση πρόσληψη δυναμικού ατόμου, ειδικότητας “Υπάλληλος Γραφείου – Βοηθός Λογιστή ”  στο πλαίσιο ανάπτυξης και ενδυνάμωσης του Κέντρου Διανομής στον Ασπρόπυργο Αττικής.

Ο υποψήφιος θα πρέπει να είναι υπεύθυνος, οργανωτικός, με πνεύμα ομαδικότητας και πρωτίστως να αναλαμβάνει πρωτοβουλίες.

Κύρια καθήκοντα θέσης:

  • Έκδοση παραστατικών (παραγγελίες ,επιστροφές ,εξαγωγές)
  • Έκδοση και έλεγχο δελτίων αποστολής και τιμολογίων
  • Καταχώρηση & Αρχειοθέτηση παραστατικών
  • Εισπράξεις και καταχωρήσεις εισπράξεων
  • Καταχώρηση παραστατικών αγορών
  • Επικοινωνία και εξυπηρέτηση πελατών

Απαραίτητα προσόντα :

  • Προϋπηρεσία τουλάχιστον 2 ετών σε αντίστοιχη θέση
  • Επιθυμητό πτυχίο ΑΕΙ ή ΤΕΙ οικονομικής κατεύθυνσης
  • Άριστη γνώση Η/Υ (MS Office , κυρίως Word , Excel , Outlook )
  • Επιθυμητή γνώση λογιστικών-εμπορικών προγραμμάτων (SOFT1-WMS)

Η Εταιρία προσφέρει:

  • Σταθερή και πλήρη απασχόληση
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών (ανάλογο προσόντων και εμπειρίας)
  • Σύγχρονο και ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον
  • Δυνατότητα εξέλιξης σε μια δυναμική και ραγδαία αναπτυσσόμενη εταιρεία

Αποστολή βιογραφικών στα e-mail:

antonispantelidakis@gmail.com
dmousourakis@mobiak.com

Θα προτιμηθούν υποψήφιοι που διαμένουν σε περιοχές πλησίον του Ασπροπύργου

Related tags
JOB SUMMARY
Aspropyrgos
a year ago
Mid-level
Full-time