Για εργοδότες
Κωδ:HR 775
PROJECT MANAGER
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις
Company logo - click to visit company page
501-2000
Εύρεση Προσωπικού (HR)
ΑθήναΤοποθεσία
Αθήνα
πριν ένα χρόνο
Ημ. ανάρτησης

Eλληνική τεχνική εταιρία επιθυμεί να προσλάβει:

Καθήκοντα:

  • Σχεδιασμός, οργάνωση, συντονισμός και παρακολούθηση της εφαρμογής του έργου
  • Καθημερινή διαχείριση έργων, έλεγχος προόδου , διαχείριση προβλημάτων
  • Δημιουργία, έλεγχος και εφαρμογή χρονοδιαγραμμάτων & προϋπολογισμού
  • Καταγραφή συμπερασμάτων από την εκτέλεση του έργου
  • Συντονισμός τμημάτων, αναφορές και παρουσίαση της προόδου εκτέλεσης του έργου

Προσόντα:

  • Πτυχίο ΑΕΙ Πολυτεχνικής σχολής (Μηχανολόγοι, Ηλεκτρολόγοι κ.τ.λ.) ή σχολής Πληροφορικής
  • Προϋπηρεσία τουλάχιστον 5 ετών σε αντίστοιχη θέση ευθύνης
  • Ηγετικές, επικοινωνιακές και οργανωτικές ικανότητες
  • Δεξιότητες διαπραγμάτευσης
  • Άριστη χρήση προφορικού και γραπτού λόγου σε Ελληνικά-Αγγλικά

Παροχές:

  • Άριστο εργασιακό περιβάλλον σε δυναμικά αναπτυσσόμενη εταιρεία
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • εταιρικό κινητό
  • bonus
Αθήνα