Για εργοδότες
Πωλητής Χονδρικής / Field Sales Representative
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις

Η εταιρεία ΛΑΚΙΩΤΗΣ A.E., Market Leader στον κλάδο των πλακιδίων & ειδών υγιεινής, με ιστορία 45 ετών, έχει κερδίσει την εμπιστοσύνη της αγοράς στην Ελλάδα και στις διεθνείς αγορές με την ποιότητα, την τεχνογνωσία και τη συνέπεια της, ενώ κατατάσσεται σε ιδιαίτερα υψηλή θέση ανάμεσα στις 400 μεγαλύτερες Ελληνικές εμπορικές επιχειρήσεις.

Αναζητούμε Πωλητή Χονδρικής / Field Sales Representative για τις εγκαταστάσεις της εταιρίας μας στον Ασπρόπυργο.

Κύριες Αρμοδιότητες

  • Ανάπτυξη του πελατολογίου και κλείσιμο νέων συνεργασιών
  • Επαγγελματική παρουσίαση εταιρικής ταυτότητας
  • Συνεχή παρακολούθηση της αγοράς και του ανταγωνισμού
  • Τήρηση report στον υπεύθυνο του τμήματος

Γνώσεις & Δεξιότητες

  • Άριστη γνώση αγγλικής γλώσσας
  • Αποδεδειγμένα θετικά αποτελέσματα σε ανάλογη θέση
  • Προϋπηρεσία στον ευρύτερο κλάδο δομικών υλικών και ειδών υγιεινής (θα εκτιμηθεί)
  • Άνεση στην επικοινωνία γραπτού / προφορικού λόγου
  • Πολύ καλή γνώση χειρισμού Η/Υ
  • Δυνατότητα ταξιδιών
  • Άδεια οδήγησης ΙΧ αυτοκινήτου
  • Προσήλωση σε στόχους / οργάνωση / δομημένο περιβάλλον

Παροχές

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών βάση προσόντων και εμπειρίας
  • Bonus επίτευξης στόχων πωλήσεων
  • Πλήρη απασχόληση
  • Πλήρη ασφάλιση
  • Άριστο εργασιακό περιβάλλον
  • Συνεχής εκπαίδευση
  • Εταιρικό αυτοκίνητο
  • Εταιρικό κινητό

Σε όλες τις αιτήσεις θα τηρηθεί πλήρης εμπιστευτικότητα.

Η επικοινωνία θα πραγματοποιηθεί μόνο με τους υποψηφίους που πληρούν τα απαραίτητα προσόντα.

Ασπρόπυργος
πριν ένα χρόνο