Για εργοδότες
Βοηθός Διοίκησης & Υπεύθυνου Προσωπικού
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις

Η Eταιρεία COMPO EXPERT Ελλάς Α.Ε., πολυεθνική εταιρεία παραγωγής και διανομής υψηλής ποιότητας ειδικών λιπασμάτων και βιοδιεγερτών, με πολυετή παρουσία στην Ελλάδα, Κύπρο και στις χώρες των Βαλκανίων και της Μέσης Ανατολής, αναζητά Βοηθό Διοίκησης & Υπεύθυνου Προσωπικού.

Κύριες Αρμοδιότητες:

  • Να υποστηρίζει την Διοίκηση της Εταιρείας σε διάφορα θέματα και στις καθημερινές τους εργασίες.
  • Να διαχειρίζεται ευαίσθητες και προσωπικές πληροφορίες (Ενημερώσεις, Διαχείριση παροχών και Εκπαιδεύσεων προσωπικού).
  • Οργάνωση επαγγελματικών συναντήσεων, εκδηλώσεων και ταξιδιών εσωτερικού και εξωτερικού (Έκδοση Εισιτηρίων, Ξενοδοχείων, Συντονισμός Ατόμων και προγράμματος, Διαχείριση Προμηθευτών).
  • Γραμματειακή Υποστήριξη, τήρηση αρχείων.

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Απαραίτητη προϋπόθεση γνώσης Αγγλικών και MS Office.
  • Απαραίτητη προϋπηρεσία 2-3 έτη σε αντίστοιχη θέση.
  • Πτυχίο ΑΕΙ/ΤΕΙ ή Διοίκησης επιχειρήσεων ή άλλο.
  • Αναπτυγμένη ικανότητα επικοινωνίας και διαπροσωπικών σχέσεων.
  • Οργανωτική Ικανότητα και εχεμύθεια.
  • Δυναμική προσωπικότητα με ανεπτυγμένο το αίσθημα της ομαδικότητας, υπευθυνότητα.

Η εταιρεία προσφέρει:

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών και επιπλέον:
    • Ιατροφαρμακευτικό και Συνταξιοδοτικό πρόγραμμα.
    • Εταιρικό κινητό.
    • Σύστημα Bonus βάσει αποδοτικότητας και αξιολόγησης.
  • Σύγχρονο εργασιακό περιβάλλον.
Μαρούσι
πριν ένα χρόνο
Entry / Αρχάριος