Για εργοδότες
ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΓΡΑΦΕΙΟΥ
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις

ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΓΡΑΦΙΚΩΝ ΤΕΧΝΩΝ ΣΤΗΝ ΚΗΦΙΣΙΑ,

ΖΗΤΑ NEO  - ΝΕΑ  25 ΕΩΣ 35 ΕΤΩΝ ΓΙΑ ΥΠΑΛΛΗΛΟ ΓΡΑΦΕΙΟΥ ΣΤΟ ΛΟΓΙΣΤΗΡΙΟ  –ΚΑΤΑΧΩΡΗΣΗ  ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΩΝ.

ΠΛΗΡΗΣ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗ

Αρμοδιότητες:

  • Προσφορές προϊόντων πώλησης – Καταχώρηση παραγγελιών.
  • Παραλαβή και Διαχείριση Παραγγελιών
  • Επικοινωνία και εξυπηρέτηση πελατών εφόσον χρειαστεί
  • Οργάνωση γραφείου και αρχειοθέτηση

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πανεπιστημιακή εκπαίδευση και εμπειρία σε παρόμοια θέση θα προτιμηθεί.
  • Γραπτή και προφορική γνώση Αγγλικών
  • Άριστος χειρισμός Η/Υ και MS Office
  • Ικανότητα διαχείρισης πολλαπλών καθηκόντων ταυτόχρονα & απόδοσης σε συνθήκες πίεσης
  • Επαγγελματική εμφάνιση
  • Εμπειρία ανάλογη σε γραφικές τέχνες θα προτιμηθεί.

Δεξιότητες

  • Εργατικότητα , πρωτοβουλία, ομαδικότητα
  • Οργανωτικές ικανότητες με προσοχή στις λεπτομέρειες
  • Κουλτούρα συνεχούς βελτίωσης
  • Επικοινωνία και εξυπηρέτηση πελατών
  • Ικανότητα επικοινωνίας, άνεση στις διαπροσωπικές σχέσεις

Παροχές

  • Θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης & ασφάλισης
  • Προοπτικές εξέλιξης
  • Ευχάριστο περιβάλλον

Η ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΟΥ ΝΑ ΣΥΝΟΔΕΥΕΤΑΙ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΑ ΑΠΟ ΠΡΟΣΦΑΤΗ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ

ΣΤΟ email: viografikoflex@gmail.com

Ευχαριστούμε

Κηφισιά
πριν ένα χρόνο
Με μεγάλη εμπειρία