Για εργοδότες
Κωδ:ΓΡΑΦΙΣΤΑΣ
ΓΡΑΦΙΣΤΑ/ΓΡΑΦΙΣΤΡΙΑ
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις
πριν ένα χρόνο
Ημ. ανάρτησης

Η ΤΥΠΟΡΓΑΝΩΣΗ ΑΒΕΕ.

με πετυχημένη πορεία από το 1992

στον κλάδο των γραφικών τεχνών και εκτυπώσεων,

συνεχίζει να αναπτύσσεται και να μεγαλώνει

Η εταιρεία «ΤΥΠΟΓΡΑΝΩΣΗ», με ιστορία 30 ετών, έχει κερδίσει την εμπιστοσύνη της αγοράς, με την ποιότητα, την τεχνογνωσία και τη συνέπεια της.

Όλα αυτά τα χρόνια καταφέραμε να γίνουμε η ασφαλής και σίγουρη επιλογή σε ένα ευρύ φάσμα εκτυπωτικών εφαρμογών, παρέχοντας στην αγορά έντυπα από τον αρχικό σχεδιασμό της μακέτας, μέχρι την τελική παραγωγή και την παράδοση τους.

Ακολουθώντας από κοντά τις τεχνολογικές εξελίξεις, με σύγχρονο εξοπλισμό και με πιστοποίηση ISO & FSC, είμαστε πάντα κοντά στον πελάτη και τις ανάγκες του.

 Ψάχνουμε άτομο ικανό για την ενδυνάμωση και ανάπτυξη του τμήματος prepress στο τομέα γραφιστικής ,με έδρα την Αθήνα

 Περιγραφή Θέσης

Γραφίστα/Γραφίστρια για να στελεχώσει το τμήμα προεκτύπωσης.

  • Σχεδιασμός μακετών και διαφημιστικών εντύπων
  • Τεχνικός έλεγχος αρχείων
  • Προεκτύπωση και μοντάζ αρχείων
  • Εξοικείωση με social media προωθητικές ενέργειες

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο Γραφιστικής (Τ.Ε.Ι. – Ι.Ε.Κ. ή Ιδιωτικής σχολής).
  • Γνώση των προγραμμάτωνAdobe Illustrator, Photoshop, InDesign & CorelDraw
  • Ικανότητα συνεργασίας και επικοινωνίας.
  • Εμπειρία σε τμήμα προεκτύπωσης

Η εταιρεία παρέχει

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών βάσει εμπειρίας και ικανοτήτων
  • Άριστο περιβάλλον εργασίας
  • Συνεχής εκπαίδευση

Αν θέλετε το βιογραφικό σας να ξεχωρίσει από τα υπόλοιπα και διεκδικείτε μια δυναμική και δημιουργική καριέρα, στείλτε μαζί και μια σύντομη εισαγωγική επιστολή, κάνοντας αναφορά στα σημεία εκείνα του βιογραφικού σας που πιστεύετε ότι θα μας φανούν περισσότερο χρήσιμα, στο email gramatia@typorgan.gr

Για όλα τα βιογραφικά θα τηρηθεί απόλυτη εχεμύθεια.

Αχαρνές