Για εργοδότες
Υπάλληλος Γραφείου
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις

Η ΤΕΜΠΑ Α.Ε πρωτοπόρος στον χώρο των καινοτόμων ενεργειακών

     προϊόντων και συστημάτων  θέρμανσης, ψύξης & κλιματισμού,

                   αναζητά υπάλληλο γραφείου για ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑΚΗ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ:

Καθήκοντα της θέσης:

  • Διαχείριση τηλεφωνικού κέντρου & αλληλογραφίας (έντυπης, ηλεκτρονικής)
  • Εμπορική Διαχείριση (τιμολόγηση, πελάτες, προμηθευτές, εισπράξεις, πληρωμές)
  • Υποστηρικτικές εργασίες της εταιρείας(προσφορές πελατών-παραγγελίες προμηθευτών εσωτερικού-εξωτερικού)
  • Διαχείριση κεντρικών e-mail της εταιρείας
  • Διαχείριση των εισερχόμενων και εξερχόμενων εγγράφων της εταιρείας

Απαραίτητα προσόντα:

  • Απόφοιτος ΤΕΙ/ΙΕΚ
  • Απαραίτητη γνώση του εταιρικού προγράμματος “SOFTONE-PANORAMA”
  • Άριστη γνώση MS OFFICE
  • Άριστη γνώση Αγγλικών
  • Εμπειρία τουλάχιστον 3 ετών σε γραμματειακή υποστήριξη
  • Οργανωτική ικανότητα, υπευθυνότητα, συνέπεια
  • Άνεση στην επικοινωνία και πνεύμα συνεργασίας
  • Ηλικία έως 32 ετών

Ωράριο Εργασίας:

Δευτέρα- Παρασκευή  9:00πμ-17:00μμ

Παροχές:

  • Μισθός αναλόγως προσόντων
  • Σταθερό και ευχάριστο περιβάλλον εργασίας

Οι ενδιαφερόμενες που πιστεύουν ότι μπορούν να ανταποκριθούν δυναμικά στις απαιτήσεις της εταιρείας και διαμένουν στον Βόρειο Τομέα Αθήνας, παρακαλούνται να στείλουν το βιογραφικό τους

Αθήνα
πριν ένα χρόνο