Για εργοδότες
Ηλεκτρολόγος Μηχανικός ή Μηχανολόγος Μηχανικός
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις
Company logo - click to visit company page
101-250
Κατασκευαστικός | Τεχνικός κλάδος
πριν ένα χρόνο
Ημ. ανάρτησης
ΜηχανικοίΚατηγορία θέσης
Μηχανικοί

Περιοχή: Νομός Αλεξανδρούπολης

Απασχόληση: Πλήρης

Πρόσληψη: Άμεση

H NewALERT εξειδικεύεται στον σχεδιασμό, την προμήθεια, εγκατάσταση, λειτουργία και συντήρηση Ηλεκτρομηχανολογικών έργων κτιρίων, έργων υποδομής μεταφορών (σήραγγες, αυτοκινητόδρομους, σιδηροδρομικά κ.α.), ενδιαφέρεται να προσλάβει Τεχνολόγο ή Διπλωματούχο Μηχανολόγο Μηχανικό ή Ηλεκτρολόγο Μηχανικό για πλήρη απασχόληση στην συντήρηση Η/Μ Εγκαταστάσεων σε εγκατάσταση Πανεπιστημιακό Γενικό Νοσοκομείο Αλεξανδρούπολης.

Απαραίτητα προσόντα:

  • Πτυχίο Μηχανολόγου Μηχανικού ή Ηλεκτρολόγου Μηχανικού
  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχο αντικείμενο επιθυμητή
  • Καλή Γνώση γραπτού και προφορικού λόγου Αγγλικής Γλώσσας
  • Εμπειρία χειρισμού Η/Υ και πλατφόρμας Microsoft office (word, excel, project)
  • Οργανωτικότητα, μεθοδικότητα, ομαδικότητα, ακεραιότητα, τήρηση προθεσμιών, αναλυτικές ικανότητες για την επίλυση προβλημάτων.
  • Β’ ερασιτεχνικό δίπλωμα οδήγησης αυτοκινήτου.
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις (για τους άνδρες υποψηφίους).

Παροχές:

  • Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών
  • Δυνατότητες εξέλιξης

Κύριες Αρμοδιότητες:

  • Χειρισμοί Building Management System.
  • Προγραμματισμός Εργασιών.
  • Παρακολούθηση Προγραμμάτων συντήρησης

Τηλέφωνο Επικοινωνίας: Παναγιώτης Νίκου  6908097154

Web: www.newalert.gr

Αποστολή βιογραφικών στο email: pnikou@newalert.gr  με την ένδειξη ΝWT_DMX

π.χ.   CV_Papadopoulos_Nikolaos_ ΝWT_DMX.pdf

Αφίδνες