Για εργοδότες
Υπάλληλος Λογιστηρίου – Βοηθός Λογιστή
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις
πριν ένα χρόνο
Ημ. ανάρτησης
ΛογιστικάΚατηγορία θέσης
Λογιστικά

Ζητείται νεαρό χαρισματικό άτομο που ξεκινά τη δυναμική εξέλιξη

της επαγγελματικής του σταδιοδρομίας

στα γραφεία της έδρας μεγάλης εταιρείας

στη ΒΙ.ΠΕ. Θεσσαλονίκης στη Σίνδο

Κύριες αρμοδιότητες της θέσης:

-Καταχώρηση λογιστικών εγγραφών βιβλίων Γ’ κατηγορίας

- Έκδοση παραστατικών Αποστολής - Τιμολόγησης προϊόντων

-Συμφωνίες λογαριασμών πελατών - προμηθευτών

-Παρακολούθηση και έλεγχος εσωτερικών Εντύπων διακίνησης

-Φυσική και ηλεκτρονική αρχειοθέτηση παραστατικών και εγγράφων

Απαραίτητα προσόντα υποψηφίου:

-Απόφοιτος ΑΕΙ ή ΤΕΙ (οικονομικής ή λογιστικής κατεύθυνσης)

-Τουλάχιστον 2 έτη εμπειρία σε αντίστοιχη θέση σε οργανωμένο λογιστήριο

-Άριστη γνώση ERP λογισμικού

-Πολύ καλή γνώση MS Office και Αγγλικών

-Ανεπτυγμένη ικανότητα επικοινωνίας και υπευθυνότητας

-Ανεπτυγμένη ικανότητα οργάνωσης και διαχείρισης χρόνου

-Ικανότητα ομαδικότητας και συνεργασίας

-Ευχάριστη και δυναμική προσωπικότητα, με έμφαση στην λεπτομέρεια

-Διάθεση για εργασία και επαγγελματική εξέλιξη

Η εταιρεία προσφέρει:

- Εξέλιξη

- Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών

- Σύμβαση αορίστου χρόνου πλήρους απασχόλησης

- Εξαιρετικό περιβάλλον εργασίας

Παρακαλούμε αποστείλατε το βιογραφικό σας σημείωμα μέσω e-mail με υποβολή ΑΙΤΗΣΗΣ. Μετά τη συλλογή και αξιολόγηση των βιογραφικών σημειωμάτων θα επικοινωνήσουμε με τους υποψηφίους που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης προς στελέχωση για να οριστεί συνέντευξη. Για όλες τις αιτήσεις θα τηρηθεί απόλυτη εχεμύθεια.

Εχέδωρο