Για εργοδότες
ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΛΟΓΙΣΤΗΡΙΟΥ/ΒΟΗΘΟΣ ΛΟΓΙΣΤΗ
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις
ΜάνδραΤοποθεσία
Μάνδρα
πριν ένα χρόνο
Ημ. ανάρτησης
ΛογιστικάΚατηγορία θέσης
Λογιστικά

Αρμοδιότητες:

  • Έλεγχος κατηγοριοποίηση και καταχώρηση παραστατικών Αγορών, Εισαγωγών, Παγίων, Εξόδων, Πληρωμών, Εισπράξεων και λοιπών εγγράφων σε εμπορικό πρόγραμμα (GALAXY SINGULARLOGIC)
  • Συμπλήρωση παρακολούθηση αρχείων
  • Έλεγχος και καταχώρηση κινήσεων τραπεζικών λογαριασμών-ταμείων - καρτών
  • Συμφωνία καρτελών πελατών - προμηθευτών
  • Συμμετοχή στην έκδοση - υποβολή δηλώσεων ΦΠΑ-VIES-INTRASTAT
  • Eνημέρωση διπλογραφικών βιβλίων
  • Υποστήριξη εργασιών μηνιαίου κλεισίματος και οικονομικών αποτελεσμάτων
  • Γενική υποστήριξη Λογιστηρίου

Απαραίτητα προσόντα:

  • Πτυχίο ΑΕΙ ΤΕΙ Οικονομικής Λογιστικής Κατεύθυνσης
  • Προϋπηρεσία σε ανάλογη θέση 2-4 έτη
  • Εμπειρία στην τήρηση μηχανογραφημένων διπλογραφικών βιβλίων
  • Άριστη χρήση Η/Υ(Ms Office) και erp συστημάτων
  • Άριστη γνώση της Αγγλικής γλώσσας
  • Καλές οργανωτικές δεξιότητες
  • Επαγγελματική συμπεριφορά
  • Άνεση στην επικοινωνία
  • Η εμπειρία σε GALAXY software θα ληφθεί υπόψη

Τι προσφέρουμε:

• Ευχάριστο περιβάλλον εργασίας
• Προοπτικές εξέλιξης και ανάπτυξης
• Δυνατότητα συνεχούς εκπαίδευσης
• Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών αναλόγως των προσόντων

Παρακαλείσθε να στείλετε τα βιογραφικά στο email hr@arkmel.gr

Για όλα τα βιογραφικά θα τηρηθεί απόλυτη εχεμύθεια. Θα απαντηθούν μόνο οι υποψηφιότητες που πληρούν τις προϋποθέσεις.

Μάνδρα