Για εργοδότες
ΥΠΑΛΛΗΛΟ ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΠΟΙΟΤΙΚΟΥ ΕΛΕΓΧΟΥ (QC)
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις
Company logo - click to visit company page
Καταναλωτικά Αγαθά και Υπηρεσίες
πριν ένα χρόνο
Ημ. ανάρτησης

Ο όμιλος εταιρειών ΡΟΔΟΥΛΑ, ηγέτης στο χώρο του Food Service, με διαρκώς αυξανόμενη παρουσία στο χώρο των retail προϊόντων και σημαντική εξαγωγική δραστηριότητα, με σύγχρονες παραγωγικές εγκαταστάσεις στο Μενίδι Αττικής ,  ζητά να προσλάβει

Περιγραφή θέσης εργασίας

  • Καθημερινός έλεγχος ορθής και αποτελεσματικής εφαρμογής των διαδικασιών του Συστήματος Ποιότητας και της τήρησης των κανόνων ορθής βιομηχανικής πρακτικής.
  • Συμπλήρωση εγγράφων συστημάτων ISO 9001, ISO 22000, IFS, BRC.
  • Συμμετοχή στην βελτιστοποίηση των διεργασιών της παραγωγής.
  • Έλεγχο προδιαγραφών ά υλών και επιτήρηση και επαλήθευση των προδιαγραφών των παραγόμενων προϊόντων της παραγωγής.
  • Επικοινωνία με προμηθευτές και πελάτες για πληροφορίες και παράπονα.

Απαραίτητα προσόντα

  • Πτυχίο Ανώτατης εκπαίδευσης, με αντικείμενο σπουδών σχετικό με την ασφάλεια τροφίμων
  • Απαραίτητη προϋπηρεσία 3 ετών σε ανάλογη θέση στην βιομηχανία τροφίμων
  • Γνώση των συστημάτων διασφάλισης ποιότητας
  • Πολύ καλή γνώση χειρισμού Η/Υ
  • Άριστη γνώση της Αγγλικής γλώσσας
  • Δυνατότητα εργασίας σε βάρδιες.

Προσφέρουμε ένα σύγχρονο και ασφαλές εργασιακό περιβάλλον, θέση μόνιμης απασχόλησης και  ικανοποιητικές απολαβές.

Αποστολή βιογραφικών στο email: cv@rodoula.gr

Αχαρνές
Με μεγάλη εμπειρία