Για εργοδότες
ΥΠΕΥΘΥΝΟ ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΠΟΙΟΤΗΤΑΣ (QA & QC)
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις
Company logo - click to visit company page
Καταναλωτικά Αγαθά και Υπηρεσίες
πριν ένα χρόνο
Ημ. ανάρτησης

Η ΡΟΔΟΥΛΑ ΑΕ, ηγέτιδα εταιρεία στο χώρο του food service, παραγωγός προιόντων ζύμης και γλυκού, με αυξανόμενη παρουσία στο χώρο των retail προϊόντων στα supermarket σε Ελλάδα και  Εξωτερικό, αναζητεί να προσλάβει:

που θα  έχει στην ευθύνη του, την λειτουργία του τμήματος ποιότητας, με σκοπό την παραγωγή σταθερά ασφαλών και ποιοτικών προϊόντων και θα εδρεύει στις Αχαρνές Αττικής

Οι κύριες αρμοδιότητες της θέσης περιλαμβάνουν:

  • Ορθή και αποτελεσματική εφαρμογή των διαδικασιών ελέγχου ποιότητας
  • Τήρηση των κανόνων ορθής βιομηχανικής πρακτικής
  • Ανάπτυξη, σχεδιασμός, εφαρμογή, επισκόπηση και επιθεωρήσεις για τα πιστοποιημένα συστήματα ISO 9001, ISO 22000, IFS, BRC, FDA, HALAL
  • Συμμετοχή στην βελτιστοποίηση των διεργασιών της παραγωγής
  • Επιτήρηση και επαλήθευση των προδιαγραφών παραγωγής
  • Διενέργεια εσωτερικών επιθεωρήσεων
  • Επικοινωνία με τους κρατικούς και ιδιωτικούς φορείς ελέγχου

Απαραίτητα προσόντα

  • Πτυχίο Ανώτατης εκπαίδευσης, με αντικείμενο σπουδών σχετικό με την ασφάλεια τροφίμων
  • Απαραίτητη η προϋπηρεσία στη βιομηχανία τροφίμων και τουλάχιστον 3ετή εμπειρία στο χώρο της αρτοποιίας ή ζαχαροπλαστικής
  • Αποδεδειγμένη εμπειρία σε συστήματα διαχείρισης ποιότητας
  • Πολύ καλή γνώση χειρισμού Η/Υ
  • Άριστη γνώση της Αγγλικής γλώσσας
  • Προσανατολισμό στην λεπτομέρεια και την επίτευξη των στόχων

Παροχές

Προσφέρουμε ένα ανταγωνιστικό πακέτο παροχών και εξαιρετικές δυνατότητες εξέλιξης σε ένα διαρκώς εξελισσόμενο περιβάλλον εργασίας υψηλών απαιτήσεων.

Αποστολή βιογραφικών  cv@rodoula.gr

Αχαρνές
Με μεγάλη εμπειρία