Για εργοδότες
ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ Τ.Ε.
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις
πριν ένα χρόνο
Ημ. ανάρτησης
Entry / ΑρχάριοςΕπίπεδο εμπειρίας
Entry / Αρχάριος
ΠαραγωγήΚατηγορία θέσης
Παραγωγή

Η FULGOR A.E. μέλος της HELLENIC CABLES μίας από τις πλέον πρωτοπόρους εταιρίες στον τομέα της κατασκευής τεχνολογικά εξελιγμένων προϊόντων υψηλής ποιότητας, καθώς και της παροχής ολοκληρωμένων λύσεων στις υποβρύχιες καλωδιακές διασυνδέσεις αναζητά:

 ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟ Τ.Ε. – ΧΕΙΡΙΣΤΗ ΗΛΕΚΤΡΙΚΩΝ ΔΟΚΙΜΩΝ

για το εργοστάσιο της στους Αγίους Θεοδώρους Κορινθίας.

Η θέση θα αναφέρεται στον προϊστάμενο Ποιοτικού Ελέγχου έχοντας τις ακόλουθες αρμοδιότητες:

  • Προετοιμασία και εκτέλεση ηλεκτρικών δοκιμών – δοκιμών έρευνας και ανάπτυξης
  • Αξιολόγηση - μεταφορά αποτελεσμάτων σε πρωτόκολλα μετρήσεων
  • Χειρισμός και συντήρηση εξειδικευμένου εξοπλισμού

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Πτυχίο Ηλεκτρολόγου/Ηλεκτρονικού/Αυτοματιστή Τ.Ε.
  • Καλή γνώση της Αγγλικής γλώσσας και γνώση Η/Υ
  • Ομαδικό πνεύμα και αναλυτική σκέψη, πρωτοβουλία και μεθοδικότητα
  • Ικανότητα εργασίας υπό πίεση και αποτελεσματική διαχείριση χρόνου
  • Δυνατότητα εργασίας σε εναλλασσόμενες βάρδιες

Η θέση προσφέρει:

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αμοιβών και κινήτρων
  • Δυναμικό περιβάλλον εργασίας
  • Πρόσθετη ασφαλιστική κάλυψη υγείας
Άγιοι Θεόδωροι