Για εργοδότες
VISUAL MERCHANDISERS
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις
ΑθήναΤοποθεσία
Αθήνα
πριν 2 χρόνια
Ημ. ανάρτησης

Η Ν.ΜΑΛΑΜΑΣ AE που δραστηριοποιείται στο χώρο της σύγχρονης γυναικείας ένδυσης με 13 καταστήματα Attrattivo και Toi-Moi και περισσότερους από 60 εργαζόμενους ζητά Visual Merchandisers για τα καταστήματα της.

Αν σε ενδιαφέρει ο χώρος της μόδας, είσαι δημιουργικός/η και σε χαρακτηρίζει το ομαδικό πνεύμα, στείλε μας το βιογραφικό σου.

Αρμοδιότητες

  • Παρουσίαση των προϊόντων σύμφωνα με τα εταιρικά guidelines εντός  των καταστημάτων και των βιτρινών του δικτύου της εταιρείας
  • Συμμετοχή στον σχεδιασμό και τη δημιουργία της διακόσμησης των καταστημάτων και των βιτρινών.
  • Συνεχής παρακολούθηση του ανταγωνισμού και των εξελίξεων στο χώρο της μόδας

Προσόντα

  • Προϋπηρεσία τουλάχιστον 1 έτους σε αντίστοιχη θέση
  • Καλή γνώση Αγγλικών
  • Ικανότητα χειρισμού Η/Υ
  • Δίπλωμα οδήγησης
  • Οργανωτικό, επικοινωνιακό και δυναμικό χαρακτήρα
  • Ικανότητα επικοινωνίας και συνεργασίας

Αποστολή βιογραφικών επιλέγοντας Αίτηση.

Κωδικός αναφοράς

Visual Merchandisers

Αθήνα
Με μεγάλη εμπειρία