Για εργοδότες
Junior ERP & Software Support
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις
ΑθήναΤοποθεσία
Αθήνα
πριν 2 χρόνια
Ημ. ανάρτησης

Η Kinsen Hellas, ως επίσημος franchise partner της Europcar στην Ελλάδα, με ισχύ από 1 Οκτωβρίου 2021, που προσφέρει ολοκληρωμένες λύσεις χρηματοδότησης και χρηματοδοτικής μίσθωσης για ένα ευρύ φάσμα οχημάτων, μηχανημάτων και εξοπλισμού διαφόρων εμπορικών σημάτων, αναζητά να εντάξει στο δυναμικό της ένθερμους υποψηφίους. Πρόκειται για μία μοναδική ευκαιρία να συμμετέχεις στη δημιουργία της δημοφιλέστερης Ευρωπαϊκής επωνυμίας στον κλάδο των μισθώσεων αυτοκινήτου στην Ελλάδα! Αυτήν την περίοδο επιθυμούμε να προσλάβουμε:

Junior ERP Software Support

Κύριες Αρμοδιότητες:

  • Εκπαίδευση και καθοδήγηση χρηστών σε συστήματα της εταιρείας.
  • Παροχή υποστήριξης στους χρήστες και first level support στο ERP της εταιρίας
  • Υλοποίηση , υποστήριξη και εξέλιξη του CRM της εταιρίας.
  • Παραμετροποίηση διαδικασιών επιχείρησης μέσω ERP, CRM
  • Υποστήριξη και εξέλιξη του Business Reporting (BI) της εταιρίας.
  • Σχεδιασμός, ανάπτυξη, εξέλιξη εσωτερικών Web εφαρμογών της εταιρείας.

Απαραίτητα Προσόντα/Δεξιότητες:

  • Πτυχίο Πληροφορικής ή συναφούς αντικειμένου.
  • Τουλάχιστον 2 χρόνια σχετική προϋπηρεσία.
  • Γνώσεις σε διαχείριση, συντήρηση & υποστήριξη ERP
  • Ευχέρεια στην υποστήριξη χρηστών.
  • Άριστη γνώση MS Office.
  • Γνώσεις προγραμματισμού σε .NET Core , MVC και βάσεις δεδομένων MS SQL Server θα θεωρηθεί προσόν.
  • Καλή γνώση αγγλικής γλώσσας.
  • Αναλυτική σκέψη και κριτική ικανότητα.
  • Ικανότητα αντιμετώπισης/ επίλυσης προβλημάτων
  • Ικανότητα γρήγορης και αποτελεσματικής εργασίας υπό πίεση.
  • Επικοινωνιακός με ικανότητα να κατανοεί απαιτήσεις χρηστών.
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις (για τους άνδρες υποψηφίους).

Η Εταιρία προσφέρει:

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών.
  • Ιατροφαρμακευτική ασφάλεια.
  • Ευκαιρίες βελτίωσης και εκπαίδευσης, μέσω επιμορφωτικών προγραμμάτων.
  • Προοπτικές εξέλιξης και δυνατότητες ανάπτυξης σε ένα άριστο εργασιακό περιβάλλον.

                               Για όλες τις αιτήσεις θα τηρηθεί απόλυτη εχεμύθεια.

Αθήνα