Για εργοδότες
Υπάλληλος Λογιστηρίου
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις
Company logo - click to visit company page
1-15
Λιανικό Εμπόριο
πριν 2 χρόνια
Ημ. ανάρτησης
ΛογιστικάΚατηγορία θέσης
Λογιστικά

Καθήκοντα

  • Καταχώρηση παραστατικών και λογιστικών εγγράφων
  • Παρακολούθηση εμπορικών λογαριασμών τραπεζών
  • Συμφωνίες καρτελών πελατών και προμηθευτών.
  • Προετοιμασία εμπορικών αναφορών (reporting)
  • Αρχειοθέτηση παραστατικών και λοιπών εγγράφων
  • Πληρωμές προμηθευτών.

Προσόντα

  • Πτυχίο ΑΕΙ/ ΤΕΙ Οικονομικής κατεύθυνσης.
  • Πολύ καλή γνώση MS Office.
  • Γνώση προγραμμάτων ERP (Softone).
  • Προϋπηρεσία τουλάχιστον 4 ετών σε μηχανογραφημένο λογιστήριο
  • Καλή γνώση αγγλικών, γραπτά και προφορικα.
  • Οργάνωση, υπευθυνότητα και ομαδικό πνεύμα.

Παροχές

  • Σταθερή ανταγωνιστική αμοιβή και ασφάλιση.
  • Bonus επίτευξης project του τομέα.
  • Παροχές συνεχής εκπαίδευσης και σεμιναρίων σχετικών με τη θέση
  • Ιδιωτική ιατροφαρμακευτική ασφάλιση.
  • Εργασία σε μία ομάδα 10+ ατόμων με πολύ καλή διάθεση!
Καλαμαριά
Με μεγάλη εμπειρία