Για εργοδότες
Τεχνικός Υποστήριξης Τμήματος Hotel & Spa
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις

Η EUROTEL Hospitality αναζητά άτομο για τη στελέχωση του τμήματος Τεχνικής Υποστήριξης Hotel & Spa στην Ελλάδα, για τα προϊόντα Oracle Hospitality Suite8 (Fidelio)  & Oracle Hospitality OPERA PMS.

Κύριες αρμοδιότητες:

Εγκατάσταση, εκπαίδευση και υποστήριξή των προϊόντων του τμήματος (Oracle Hospitality Suite8 (Fidelio)  & Oracle Hospitality OPERA PMS).

Απαραίτητα προσόντα:

  • Προϋπηρεσία σε ξενοδοχείο
  • Άριστη γνώση αγγλικών.
  • Άριστη γνώση χειρισμού Η/Υ

Επιθυμητά προσόντα:

  • Γνώση γλώσσας SQL
  • Γνώση σε κάποιο από τα προγράμματα Oracle Hospitality OPERA PMS / Suite8 (Fidelio)

Προσωπικά χαρακτηριστικά

  • Επαγγελματική συνέπεια και υπευθυνότητα, δυναμική και φιλόδοξη προσωπικότητα, με ομαδικό πνεύμα.
  • Οργάνωση / Διαχείριση χρόνου / Χρονική συνέπεια
  • Δυνατότητα ανταπόκρισης σε επείγοντα ζητήματα
  • Δυνατότητα συχνών ταξιδιών σε Ελλάδα και εξωτερικό.

Η εταιρία παρέχει:

  • Σταθερές μηνιαίες αποδοχές
  • Ιδιωτική ασφάλιση
  • Συνεχής εκπαίδευση
  • Προοπτική επαγγελματικής εξέλιξης
  • Σύγχρονο και ευχάριστο περιβάλλον εργασίας

Παρακαλώ να στείλετε το βιογραφικό σας στο email: lasla@eurotel.gr

Ηράκλειο
πριν 2 χρόνια