Για εργοδότες
ΠΩΛΗΤΗΣ Β2Β ΧΑΝΙΑ
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις

Επιχείρηση που δραστηριοποιείται 12χρόνια στο χώρο των Υπηρεσιών και Προϊόντων Υγιεινής και επαγγελματικού εξοπλισμού, με ήδη ανεπτυγμένο δίκτυο πωλήσεων, επιθυμεί να προσλάβει Πωλητή/Πωλήτρια πλήρους απασχόλησης  με σκοπό την διαχείριση και ανάπτυξη του πελατολογίου στο Νομό Χανίων.

Απαραίτητα προσόντα:

  • Τουλάχιστον 3ετής εμπειρία σε πωλήσεις και οργάνωση πωλήσεων
  • Καλή χρήση Office
  • Ευχάριστη παρουσία και δυναμική προσωπικότητα με άριστες ικανότητες επικοινωνίας και διαπραγμάτευσης
  • Δεξιότητες σχεδιασμού, οργάνωσης και επίτευξης στόχων
  • Ομαδικό πνεύμα συνεργασίας
  • Ικανότητα επίλυσης προβλημάτων και προτάσεων βελτίωσης

Βασικές αρμοδιότητες:

  • Άμεση και αποτελεσματική εξυπηρέτηση του υφιστάμενου πελατολογίου
  • Διαχείριση και παρακολούθηση του πελατολογίου με στόχο την ανάπτυξη και την επίτευξη των εμπορικών στόχων της επιχείρησης
  • Στοχευμένη έρευνα για ευκαιρίες ανάπτυξης σε συγκεκριμένους κλάδους
  • Δημιουργία και εφαρμογής αποτελεσματικής στρατηγικής πωλήσεων

Παροχές:

  • Σταθερή και πλήρης απασχόληση
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών (ανάλογο προσόντων και εμπειρίας)
  • Εταιρικό αυτοκίνητο
  • Κινητό τηλέφωνο και tablet
  • Σύγχρονο και ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον
  • Συνεχής εκπαίδευση με δυνατότητες εξέλιξης

 Οι υποψήφιοι που πληρούν τα παραπάνω κριτήρια μπορούν να στείλουν το βιογραφικό τους μαζί με πρόσφατη φωτογραφία.

Χανιά
πριν ένα χρόνο