Για εργοδότες
Μηχανικός Βιομηχανικού Σχεδιασμού
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις
πριν 2 χρόνια
Ημ. ανάρτησης
ΜηχανικοίΚατηγορία θέσης
Μηχανικοί

Αρμοδιότητες:

  • Λειτουργική μελέτη μηχανήματων.
  • Σχεδιασμός μηχανισμών και ολόκληρων μηχανημάτων σε 3d σχεδιαστικό πρόγραμμα.
  • Δημιουργία κατασκευαστικών σχεδίων και πνευματικών, υδραυλικών διαγραμμάτων.

Απαιτούμενα Προσόντα:

  • Πτυχίο Μηχανολόγος Μηχανικός ΑΕΙ/ΤΕΙ.
  • Καλή γνώση μηχανολογικού σχεδίου.
  • Γνώση AutoCAD και 3D σχεδιαστικού προγράμματος.
  • Άριστη γνώση της αγγλικής γλώσσας (Επιθυμητή και 2η ξένη γλώσσα).
  • Επιθυμητές γνώσεις στατικών και δυναμικών υπολογισμών.
  • Επιθυμητή προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση.
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις (για τους άντρες).
  • Ομαδικότητα και πνεύμα συνεργασίας.
  • Προσανατολισμός στην επίτευξη στόχων και έμφαση στη λεπτομέρεια.

Η εταιρεία προσφέρει:

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αμοιβών
  • Ιδιωτική Ασφάλεια Υγείας
  • Σύγχρονο, φιλικό και οργανωμένο περιβάλλον εργασίας.
  • Επαγγελματικές ευκαιρίες εξέλιξης.
  • Συνεχής Εκπαίδευση

Αποστολή βιογραφικών στο CVS@sabo.gr

*Θα τηρηθεί απόλυτη εχεμύθεια προς όλα τα βιογραφικά. Η εταιρεία θα επικοινωνήσει μόνο με τους υποψήφιους που τα βιογραφικά πληρούν τα απαιτούμενα προσόντα.

Χαλκίδα