Για εργοδότες
ΒΟΗΘΟΣ ΣΥΜΒΟΛΑΙΟΓΡΑΦΟΥ (ΑΘΗΝΑ)
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις
ΑθήναΤοποθεσία
Αθήνα
πριν 2 χρόνια
Ημ. ανάρτησης
ΝομικάΚατηγορία θέσης
Νομικά

Zητείται Βοηθός Συμβολαιογράφου με εμπειρία για την στελέχωση του Συμβολαιογραφείου Αθηνών Διονυσίας Κόκκινου (πλησίον Ευαγγελισμού).

Αρμοδιότητες:

• Προετοιμασία συμβολαιογραφικών πράξεων και δηλώσεων.

• Έλεγχος προσαρτώμενων εγγράφων.

• Τήρηση αρχείου και έκδοση αντιγράφων.

• Επικοινωνία με πελάτες, συνεργάτες και δημόσιες υπηρεσίες.

Απαραίτητα Προσόντα:

• Τριετής προϋπηρεσία σε συμβολαιογραφείο.

• Άριστη γνώση Η/Υ (word, excel, internet). Γνώση του προγράμματος B-logica θα συνεκτιμηθεί.

• Άριστη χρήση της Ελληνικής γλώσσας σε γραπτό και προφορικό επίπεδο.

• Μεθοδικότητα, οργάνωση και έμφαση στη λεπτομέρεια.

• Επικοινωνιακός χαρακτήρας με θετική διάθεση συνεργασίας.

• Ορθότητα και ταχύτητα στην εκτέλεση των καθηκόντων.

Παρέχονται:

• Πενθήμερη, οχτάωρη απασχόληση

• Υψηλό πακέτο αποδοχών ανάλογο των προσόντων και της εμπειρίας

• Συνεχής επιμόρφωση και προοπτικές εξέλιξης

• Σύγχρονο και φιλικό περιβάλλον εργασίας

Όλες οι επικοινωνίες θα αντιμετωπίζονται ως εμπιστευτικές.

Παρακαλώ αποστείλατε τα βιογραφικά σας στο info@dkokkinou.com

Αθήνα
Με μεγάλη εμπειρία