Για εργοδότες
Χειριστής μηχανών CNC
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις
Company logo - click to visit company page
51-100
Συμβουλευτικές Υπηρεσίες
ΚιλκίςΤοποθεσία
Κιλκίς
πριν 2 χρόνια
Ημ. ανάρτησης
Entry / ΑρχάριοςΕπίπεδο εμπειρίας
Entry / Αρχάριος
ΜηχανικοίΚατηγορία θέσης
Μηχανικοί

Η ManpowerGroup Greece  για λογαριασμό της Technoform, παγκόσμιου ηγέτη στον χώρο της τεχνολογίας και παροχής καινοτόμων λύσεων αποθήκευσης ενέργειας με την ανάπτυξη, παραγωγή και διανομή μπαταριών, αναζητά Χειριστή μηχανών CNC για τη βιομηχανική μονάδα με έδρα την περιοχή του Κιλκίς.

Πενθήμερη εργασία σε 7ήμερη βάση

Καθήκοντα θέσης:

  • Άμεση συνεργασία με το τμήμα R&D
  • Προγραμματισμός και χειρισμός μηχανών CNC
  • Τροφοδοσία μηχανών CNC
  • Διενέργεια ποιοτικού ελέγχου
  • Συμπλήρωση σχετικών αναφορών αποτελέσματος παραγωγής
  • Ευθύνη για την ευταξία και καθαριότητα του χώρου εργασίας
  • Τήρηση πρωτόκολλων υγιεινής και ασφάλειας
  • Συνεργασία με τα υπόλοιπα τεχνικά τμήματα για την διασφάλιση της απρόσκοπτης λειτουργίας της διαδικασίας παραγωγής μέσα στα πλαίσια προδιαγραφών ποιότητας και ασφάλειας

Απαραίτητα προσόντα:

  • Απαραίτητο πτυχίο Μηχανικής ΙΕΚ/ ΤΕΙ
  • Εμπειρία σε αντίστοιχη θέση εργασίας
  • Γνώση προγραμματισμού και χειρισμού κέντρων κατεργασίας CNC
  • Δυνατότητα εργασίας σε 3 βάρδιες
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις για τους άνδρες υποψηφίους

Παροχές:

  • Μισθός + πακέτα bonusses
  • Μετακίνηση από και προς τις εγκαταστάσεις με λεωφορείο της εταιρείας
  • Πρόγραμμα ιδιωτικής ιατροφαρμακευτικής ασφάλισης
  • Εξαιρετικό περιβάλλον εργασίας με ισχυρή κουλτούρα και αυστηρή πολιτική ασφάλειας των εργαζομένων
Κιλκίς