Για εργοδότες
ΤΡΑΥΜΑΤΙΟΦΟΡΕΑΣ
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις

Περιγραφή Θέσης

Το ΠΕΙΡΑΙΚΟ ΘΕΡΑΠΕΥΤΗΡΙΟ, ΓΕΝΙΚΗ ΚΛΙΝΙΚΗ ΣΤΟΝ ΠΕΙΡΑΙΑ στο πλαίσιο της συνεχούς ανάπτυξής του, επιθυμεί να εντάξει στο ανθρώπινο δυναμικό άτομο για την θέση του τραυματιοφορέα  .

Απαραίτητα προσόντα:

  •  Επιθυμητή προϋπηρεσία
  • Ομαδικότητα, συνέπεια και τήρηση κανόνων
  • Διάθεση για συνεχή μάθηση

Δεξιότητες:

  • Άριστη ικανότητα επικοινωνίας
  • Προσανατολισμός στην άριστη εξυπηρέτηση του πελάτη
  • Ομαδικότητα και προθυμία
  • Υπευθυνότητα και προσήλωση στη λεπτομέρεια
  • Επαγγελματική στάση, εμφάνιση και συμπεριφορά
  • Εργατικότητα

Προσφέρονται:

  • Συνεχής εκπαίδευση
  • Προοπτικές εξέλιξης σ’ ένα σύγχρονο και αξιοκρατικό περιβάλλον
  • Άριστες συνθήκες εργασίας
  • Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών, αναλόγως προσόντων και προϋπηρεσίας.

Για
όλο το προσωπικό (ιατρικό, παραϊατρικό, νοσηλευτικό, διοικητικό και υποστηρικτικό) σε ιδιωτικές δομές Υγείας έχει οριστεί υποχρεωτικός ο εμβολιασμός κατά του κορωνοϊού COVID-19.

Εξαιρούνται της ανωτέρω υποχρέωσης όσοι έχουν νοσήσει και για διάστημα τριών (3) μηνών από τη νόσηση. Πριν τη λήξη του πιστοποιητικού νόσησης (6μηνης διάρκειας) και για να συνεχίζουν να εργάζονται, απαιτείται να πραγματοποιήσουν τον εμβολιασμό.

Πειραιάς
πριν 2 χρόνια