Για εργοδότες
ΚΑΘΑΡΙΣΤΡΙΑ
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις
πριν 2 χρόνια
Ημ. ανάρτησης

Εταιρία με ενοικιαζόμενα δωμάτια, με έδρα το Νεοχωρόπουλο Ιωαννίνων, αναζητά στέλεχος για μόνιμη (6ωρη απασχόληση, 3ήμερη/4ήμερη), για την κάλυψη θέσεως με τα παρακάτω χαρακτηριστικά:

Καθαρίστρια

Αρμοδιότητες:

  • Καθαρισμός των 10 δωματίων και των κοινόχρηστων χώρων
  • Διατήρηση του εξοπλισμού σε καλή κατάσταση
  • Έλεγχος και Διαχείριση των καθαριστικών και των αναλωσίμων
  • Έλεγχος, Διαχείριση και Διαμόρφωση ειδών πρωινού
  • Αναφορά βλαβών και φθορών
  • Τήρηση κανόνων υγιεινής και ασφάλειας

Προσόντα:

  • Επιθυμητή προϋπηρεσία 1-3 έτη σε αντίστοιχη θέση σε ξενοδοχεία
  • Επιθυμητή γνώση της αγγλικής γλώσσας (προαιρετικά)
  • Γνώση και ικανότητα τήρησης κανόνων ασφαλείας, καθώς και κανόνων υγείας & ασφαλείας, κατά την εργασία
  • Συνέπεια, υπευθυνότητα, μεθοδικότητα, ικανότητες επικοινωνίας, συνεργασίας, οργάνωσης και διαχείρισης χρόνου, με προσοχή στην λεπτομέρεια

Η εταιρεία προσφέρει:

  • Ανταγωνιστικό μισθό
  • Άμεση πρόσληψη

Σε όλες τις επαφές θα τηρηθεί απόλυτη εχεμύθεια.

Αποστολή βιογραφικών κάνοντας αίτηση.

ΠΕΡΙΛΗΨΗ ΘΕΣΗΣ
ΚΑΘΑΡΙΣΤΡΙΑ
Ιωάννινα