Για εργοδότες
ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΙ ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις

Ο Όμιλος εταιρειών Prospelasi Group, ο μεγαλύτερος όμιλος εταιρειών ανελκυστήρων σκάλας στην Ελλάδα, ζητά  για τις εταιρίες Prospelasi Ανελκυστήρες Σκάλας Ι.Κ.Ε. στην Αθήνα και Prospelasi North στη Θεσσαλονίκη στο τμήμα των πωλήσεων:

Μηχανολόγο Μηχανικό

Αρμοδιότητες

  • Εξυπηρέτηση και ενημέρωση ενδιαφερόμενων πελατών τόσο στις εκθέσεις των εταιρειών όσο και, κατόπιν προκαθορισμένου ραντεβού, στον χώρο τους.
  • Σύνταξη τεχνικής μελέτης του χώρου ενδιαφέροντος εγκατάστασης των αναβατορίων.
  • Επαφή και ενημέρωση για τα προϊόντα και τις υπηρεσίες σε τεχνικά και μελετητικά γραφεία.
  • Σύνταξη αναφοράς έργου .

Απαιτούμενα Προσόντα:

  • Πτυχίο Μηχανολόγου Μηχανικού ΑΕΙ
  • Πολύ καλή γνώση Αγγλικών (προφορικά & γραπτά)
  • Δίπλωμα οδήγησης
  • Εκπληρωμένη στρατιωτική θητεία
  • Καλή γνώση χειρισμού εφαρμογών MS Office
  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη ή παρεμφερή θέση θα εκτιμηθεί

Δεξιότητες:

  • Ευχέρεια και αμεσότητα στην επικοινωνία
  • Μεθοδικότητα, ακρίβεια και υπευθυνότητα
  • Γρήγορη ανταπόκριση σε συνθήκες εργασιακής πίεσης

Παροχές Εταιρείας:

  • Μισθό & bonus
  • Πλήρη 5ημερη απασχόληση
  • Μεταφορικό μέσο
  • Άριστες εργασιακές συνθήκες
  • Προοπτικές εξέλιξης και ανάπτυξης σε έναν ισχυρό Όμιλο εταιρειών
Αγία Παρασκευή
πριν 2 χρόνια