Για εργοδότες
ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΛΟΓΙΣΤΗΡΙΟΥ ΑΠΟΘΗΚΗΣ
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις
Company logo - click to visit company page
Ηλεκτρονικό εμπόριο
ΆλιμοςΤοποθεσία
Άλιμος
πριν 2 χρόνια
Ημ. ανάρτησης
ΛογιστικάΚατηγορία θέσης
Λογιστικά

Αρμοδιότητες Θέσης:

  • Αμεσότητα και εγκυρότητα στην διαδικασία καταχώρησης και ενημέρωσης των συστημάτων με τα εμπορεύματα που παραλαμβάνονται στη Κεντρική Αποθήκη
  • Έλεγχος ορθής έκδοσης τιμολογίου προμηθευτή σε σχέση με αναμενόμενη παραγγελία
  • Σωστή διαχείριση όλων των απαιτούμενων παραστατικών
  • Ενημέρωση των προμηθευτών και παρακολουθήση της διαδικασίας έκδοσης πιστωτικών τιμολογίων

Απαιτούμενα προσόντα:

  • Πτυχίο λογιστικής ή οικονομικής κατεύθυνσης
  • 2-3 χρόνια προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση
  • Καλή χρήση Η/Υ (MS Office)
  • Βασικές γνώσεις ERP και WMS, θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν η γνώση Softone.
  • Καλή Γνώση Αγγλικών

Η Εταιρεία προσφέρει:

  • Ανταγωνιστικές μηνιαίες αποδοχές
  • 8ωρη εργασία
  • Ένταξη στις εταιρικές παροχές & προνόμια
  • Συνεχής εκπαίδευση & καθοδήγηση
  • Ευκαιρίες επαγγελματικής ανέλιξης
Άλιμος