Για εργοδότες
Υπάλληλος γραμματείας, back office
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις

Ζητείται Υπάλληλος γραμματείας, back office από γνωστή εταιρεία προϊόντων φαρμακείου (Green Import - Lamberts) στον Άγιο Δημήτριο Αττικής

Περιγραφή θέσης

Θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης, 5νθημερη Δευτέρα - Παρασκευή, 8ωρο.

Απαραίτητα Προσόντα:

Απαραίτητη γνώση Αγγλικών.

Απαραίτητη γνώση ERP και τιμολόγησης.

Η γνώση ERP entersoft θα εκτιμηθεί.

Απαραίτητη γνώση MS Office (Word, Excel, Outlook).

Θα εκτιμηθεί η προϋπηρεσία σε τμήμα λογιστηρίου.

Προϋπηρεσία σε θέση IT specialist ή αντίστοιχες γνώσεις θα εκτιμηθούν.

Οργανωτικές δεξιότητες, συνέπεια, ομαδικό πνεύμα εργασίας, προσοχή στη λεπτομέρεια.

Συνέπεια και επαγγελματισμός.

H εταιρεία παρέχει ελκυστικό πακέτο αποδοχών, ανάλογα με την εμπειρία και τα προσόντα, και εξαιρετικές συνθήκες εργασίας.

Αποστολή Βιογραφικών στο a.vasili@greenimport.gr

Άγιος Δημήτριος
πριν 2 χρόνια