Η θέση Software Developer έχει αποθηκευτεί.

αποτελέσματα

Software Developer

4 ημέρες για να κάνετε αίτηση
Πλήρης Απασχόληση
Αθήνα

Περιγραφή Θέσης

Ελληνική Κατασκευαστική Εταιρεία Ηλεκτρονικών ζητάει για άμεση πρόσληψη Μηχανικό Software:

Περιγραφή θέσης:

Απαραίτητα προσόντα:

  • Πτυχίο τριτοβάθμιας εκπαίδευσης στην επιστήμη των υπολογιστών ή την ψηφιακή τεχνολογία ή τα μαθηματικά ή τη φυσική ή παρόμοια συγκρίσιμη
  • Εξαιρετική γνώση και τουλάχιστον 3ετή εμπειρία στις πιο κάτω τεχνολογίες λογισμικού:
    • Microsoft .Net Core, JavaScript, HTML/HTML5, CSS.
    • βάσεις δεδομένων Microsoft SQL, Azure SQL, SQLite.
    • JavaScript framework, όπως το AngularJS ή React
    • Γνώσεις προγραμματισμού σε περιβάλλον Xamarin θα εκτιμηθούν θετικά
  • Ενδιαφέρον και ικανότητα προς απόκτηση γνώσεων σε νέες, σχετικές με τις ως άνω, τεχνολογίες
  • Άριστη γνώση αγγλικής γλώσσας (γραπτή και προφορική επικοινωνία)
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις
  • Επικοινωνιακή ικανότητα
  • Ομαδικό πνεύμα εργασίας
  • Συνοπτική παρουσίαση υλοποιημένων projects με τη χρήση των πιο πάνω τεχνολογιών θα συνεκτιμηθεί

Η εταιρεία προσφέρει:

  • Σχέση εξαρτημένης εργασίας (σύμβαση αορίστου χρόνου)
  • Πενθήμερη 8ωρη εργασία
  • Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών
  • Σημαντικές προοπτικές εξέλιξης
  • Άριστο περιβάλλον εργασίας

Όμοιες Θέσεις

IT Payments Business Analyst Kifissia ACCENTURE AE
Junior IT Administrator Pireas SYSNET
Software Developer Cholargos SystemSoft
.NET Developer Metamorfossi Yuboto