Η θέση Merchandiser έχει αποθηκευτεί.

αποτελέσματα

Merchandiser από την εταιρεία MSPS

4 ημέρες για να κάνετε αίτηση
Πλήρης Απασχόληση
Λάρισα

Περιγραφή Θέσης

Η MSPS, μία από τις μεγαλύτερες εταιρίες στον χώρο

Promotion Μarketing με σημαντικούς πολυεθνικούς πελάτες ζητά

Merchandiser

στον χώρο της Κινητής Τηλεφωνίας

με έδρα την Λάρισα

Ο/Η ιδανικός/ή υποψήφιος/α θα πρέπει να διαθέτει:
•Πτυχίο ΑΕΙ ή ΤΕΙ
•Καλή γνώση Αγγλικών
•Δημιουργικότητα και ομαδικό πνεύμα
•Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση
•Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις
•Άδεια οδήγησης (υποχρεωτική)

    Προσφέρουμε:
    •Πολύ καλό πακέτο αποδοχών,
    •Εταιρικό αυτοκίνητο
    •Δυναμικό περιβάλλον
    •Συνεχή εκπαίδευση
    •Μεγάλες δυνατότητες εξέλιξης

    Παρακαλούνται μόνο οι υποψήφιοι που διαθέτουν τα παραπάνω προσόντα να αποστείλουν το βιογραφικό τους με συνοδευτική επιστολή μέχρι και 04/11/2019 στην ηλεκτρονική διεύθυνση :

    [Για να στείλετε τo βιογραφικό σας κάντε κλικ εδώ]

    αναγράφοντας υποχρεωτικά τον κωδικό: ΚΛΑ2019

    Κωδικός αναφοράς

    ΚΛΑ2019