Η θέση Merchandiser στο χώρο των Super Markets έχει αποθηκευτεί.

Merchandiser στο χώρο των Super Markets από την εταιρεία MSPS

Πλήρης Απασχόληση
Χανιά

Περιγραφή Θέσης

Η MSPS, μία από τις μεγαλύτερες εταιρίες στον χώρο

Promotion Marketing με σημαντικούς πολυεθνικούς πελάτες ζητά για λογαριασμό πελάτη της:

Merchandiser στο χώρο των Super Markets

με έδρα τα Χανιά Κρήτης.

Ο/Η ιδανικός/ή υποψήφιος/α θα πρέπει να διαθέτει:

• Πτυχίο ΑΕΙ ή ΤΕΙ

• Αρίστη γνώση Αγγλικών

• Δημιουργικότητα και ομαδικό πνεύμα

• Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση (επιθυμητή)
Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις

• Άδεια οδήγησης

Προσφέρουμε:

• Πολύ καλό πακέτο αποδοχών

• Εταιρικό αυτοκίνητο

• Δυναμικό περιβάλλον

• Συνεχή εκπαίδευση

• Μεγάλες δυνατότητες εξέλιξης

Παρακαλούνται μόνο οι υποψήφιοι που διαθέτουν τα παραπάνω προσόντα να αποστείλουν το βιογραφικό τους στην ηλεκτρονική διεύθυνση :

trade5@msps.net

αναγράφοντας υποχρεωτικά τον κωδικό: SMC 2021

Κωδικός αναφοράς

SMC 2021