Η θέση BUTLER έχει αποθηκευτεί.

αποτελέσματα

BUTLER από την εταιρεία NAMMOS GROUP

6 ημέρες για να κάνετε αίτηση
Εποχική/Προσωρινή απασχόληση
Μύκονος

Περιγραφή Θέσης

Το εστιατόριο Ναμμος στη Μύκονο αναζητεί προσωπικό για την καλοκαιρινή σεζόν 2019 στη θέση του Butler.

Απαραίτητα προσόντα:
  • Εργασιακή εμπειρία 5 ετών σε αντίστοιχη θέση
  • Εξαιρετική γνώση της αγγλικής γλώσσας
  • Ομαδικό πνεύμα

Στείλτε το βιογραφικό σας, επιλέγοντας ``Αίτηση``.

Κωδικός αναφοράς

Butler

Όμοιες Θέσεις

Host/ Hostess Μύκονος NAMMOS GROUP
Event Planner Μύκονος NAMMOS GROUP
Επιθεωρητές Πωλήσεων Νάξος ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΖΥΘΟΠΟΙΙΑ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ
ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ Μύκονος ICTS HELLAS
Hotel Receptionist/Front of House Μύκονος San Giorgio
HOUSEKEEPER Μύκονος PARTNER HOTEL
Night Auditor Μύκονος San Giorgio
Checker/Controller Μύκονος Scorpios
Waiter / Waitress Μύκονος NAMMOS GROUP