Η θέση Credit Controller έχει αποθηκευτεί.

αποτελέσματα

Credit Controller

Πλήρης Απασχόληση
Αθήνα

Περιγραφή Θέσης

Η INGROUP, ο αμιγώς ελληνικός όμιλος με 19 χρόνια παρουσία στο χώρο παροχής υπηρεσιών Human Resources, Outsourcing και Trade Marketing, αναζητά για εταιρεία πελάτη:

Ρόλος

Ο/Η νέος/α συνεργάτης/τιδα θα είναι υπεύθυνος/η για όλο τον κύκλο του Credit Control της εταιρίας.

Απαραίτητα Προσόντα

Προσόντα

 Απαραίτητη η προϋπηρεσία ως Credit Controller τουλάχιστον 2 χρόνια

 Επιθυμητό πτυχίο ΙΕΚ/ΤΕΙ/ΑΕΙ οικονομικών/λογιστικής/διοικητικής κατεύθυνσης

 Πολύ καλή γνώση Αγγλικών και Η/Υ

 Γνώση ERP Navision θα συνεκτιμηθει

 Προσεγμένη και επαγγελματική εμφάνιση

 Επικοινωνιακές και διαπραγματευτικές ικανότητες

 Στρατιωτικές υποχρεώσεις εκπληρωμένες (για άνδρες υποψηφίους)

Παρέχονται

 Ανταγωνιστικό μισθολογικό πακέτο

 Προοπτικές εξέλιξης

Οι ενδιαφερόμενοι  που πιστεύουν ότι μπορούν να ανταποκριθούν δυναμικά στις απαιτήσεις της θέσης παρακαλούνται να στείλουν το βιογραφικό τους, μέσω e-mail: [Για να στείλετε τo βιογραφικό σας κάντε κλικ εδώ]

Κωδικός αναφοράς

n/a