Η θέση Collection Team Leader έχει αποθηκευτεί.

αποτελέσματα

Collection Team Leader από την εταιρεία ICAP GROUP

2 ημέρες για να κάνετε αίτηση
Πλήρης Απασχόληση
Αθήνα

Περιγραφή Θέσης

Η ICAP Recruitment Solutions είναι μέρος του ομίλου ICAP, του μεγαλύτερου Ομίλου Παροχής Υπηρεσιών προς Επιχειρήσεις στη Νότιο-Ανατολική Ευρώπη. Εξειδικεύεται  στην αξιολόγηση και επιλογή αποφοίτων και νέων στελεχών για Ελληνικές και πολυεθνικές επιχειρήσεις.

Η ICAP Recruitment Solutions για λογαριασμό πελάτη της που δραστηριοποιείται στο χώρο της παραγωγής και διανομής τηλεπικοινωνιακών υπηρεσιών στο ναυτιλιακό κλάδο, αναζητά υποψήφιο για την κάλυψη της παρακάτω θέσης:

Collection Team Leader (Ref: 4544/CT/RS/GR)

Ο Team Leader είναι αρμόδιος για την εύρυθμη και αποτελεσματική λειτουργία της ομάδας των agents του τηλεφωνικού κέντρου, την εκπαίδευση και ανάπτυξή τους, επιτυγχάνοντας τόσο τους ποιοτικούς όσο και τους ποσοτικούς στόχους που του έχουν ανατεθεί.

Απαραίτητα Προσόντα

Επιθυμητά  προσόντα:

 Απαραίτητη εμπειρία 3 ετών και άνω σε οργανωμένο περιβάλλον σε θέση ευθύνης και πιο συγκεκριμένα σε θέση διαχείρισης ληξιπρόθεσμων οφειλών

 Άριστες ικανότητες διοίκησης ομάδας

 Άριστες επικοινωνιακές και οργανωτικές ικανότητες

 Διαχείριση και παρακίνηση ομάδας

 Ομαδικό πνεύμα εργασίας

Η εταιρεία προσφέρει:

 Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών

 Μηνιαία απόδοση ατομικού και ομαδικού μπόνους παραγωγικότητας βάσει αντικειμενικής αξιολόγησης

 Συνεχής εκπαίδευση

 Ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον

Κωδικός αναφοράς

4544/CT/RS/GR