Η θέση Υπεύθυνο/η για το τμήμα του οπωροπωλείου έχει αποθηκευτεί.

Υπεύθυνο/η για το τμήμα του οπωροπωλείου από την εταιρεία FLORA SUPER MARKET

Πλήρης Απασχόληση
Mykonos

Περιγραφή Θέσης

Γνωστό Super Market  της Μυκόνου αναζητά για μόνιμη και άμεση συνεργασία Υπεύθυνο/η  για το τμήμα του οπωροπωλείου.

Προσφέρονται:

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Ευχάριστο και δυναμικό περιβάλλον.
  • Προοπτικές εξέλιξης.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Εξαιρετικές επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Αποτελεσματικότητα και ομαδικότητα
  • Προσανατολισμός στην παροχή εξαιρετικής εξυπηρέτησης πελατών
  • Απαραίτητη εργασιακή εμπειρία στα φρουτολαχανικά τουλάχιστον  3 χρόνια
  • Καλή Γνώση Αγγλικών

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται να αποστείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα επιλέγοντας Αίτηση.

Κωδικός αναφοράς

n/a