Η θέση ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ/ΥΠΕΥΘΥΝH ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΩΝ ΕΤΑΙΡΕΙΩΝ έχει αποθηκευτεί.

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ/ΥΠΕΥΘΥΝH ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΩΝ ΕΤΑΙΡΕΙΩΝ από την εταιρεία Οργανισμός Υγείας

Πλήρης Απασχόληση
Αθήνα

Περιγραφή Θέσης

Οργανισμός Υγείας , στα πλαίσια ανάπτυξής του, ζητά να προσλάβει:

ΥΠΕΥΘΥΝΟ / ΥΠΕΥΘΥΝH ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΩΝ ΕΤΑΙΡΕΙΩΝ
 (κωδ: ΥΑΕ-2)

Κύριες υπευθυνότητες:
Ο/Η κατάλληλος/η Υποψήφιος/α, θα έχει στην ευθύνη του/της την επικοινωνία, συνεργασία με τις ασφαλιστικές εταιρίες, τη διαχείριση/επίβλεψη των προγραμμάτων καθώς και την επέκταση των συνεργασιών με τους εταιρικούς πελάτες.

Απαραίτητα προσόντα / ικανότητες:
  • Πτυχίο Ανώτατης Σχολής, Μεταπτυχιακός τίτλος σπουδών επιθυμητός.
  • Απαραίτητη προϋπηρεσία σε Ασφαλιστική Εταιρία, σε υψηλόβαθμη Διοικητική Θέση στον κλάδο Ζωής.
  • Γνώση λειτουργίας του ιδιωτικού τομέα υγείας (Πρωτοβάθμια Φροντίδα Υγείας και Δευτεροβάθμια Φροντίδα Υγείας).
  • Γνώσεις αναλογισμού.
  • Εμπειρία σε ατομικά και ομαδικά προγράμματα, απολογιστικά καθώς και capitation.
  • Εμπειρία σε πωλήσεις, διαπραγμάτευση.
  • Διοικητικές, οργανωτικές και αναλυτικές ικανότητες.
  • Άριστες επικοινωνιακές ικανότητες, ομαδική συνεργασία.
  • Πολύ καλή γνώση Αγγλικής γλώσσας.

Προσφέρονται:
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αμοιβών & παροχών.
  • Άριστες συνθήκες εργασίας.
  • Συνεχής εκπαίδευση και δυνατότητες εξέλιξης σε ένα δυναμικά αναπτυσσόμενο οργανισμό.

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται όπως αποστείλουν τo βιογραφικό τους σημείωμα αναγράφοντας τον κωδικό της θέσης.

Θα τηρηθεί απόλυτη εχεμύθεια.

Κωδικός αναφοράς

ΥΑΕ-2

Experienced Insurance Professional Αθήνα-Amarousio-151 25 EY
Διακανονιστής Αποζημιώσεων Ομαδικών Ασφαλίσεων & Π.Α. Αθήνα-Αθήνα ΕΥΡΩΠΑΪΚΗ ΠΙΣΤΗ Α.Ε.Γ.Α.
Customer Interaction Center Agent Αθήνα-Αθήνα BMW Austria Bank GmbH
Sales Representative Αθήνα-Αθήνα INTERCARS GREECE
ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΟΣ ΣΥΝΕΡΓΑΤΗΣ Αθήνα-Αθήνα Kite Hellas
Internal Auditor Αθήνα-Αθήνα ΑΧΑ ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗ
Πλήρωση θέσης Οικονομικού / Λογιστικού στο Ε.ΚΕ.Β.Ε. «Αλ. Φλέμιγκ» Αθήνα-Αθήνα Ε.ΚΕ.Β.Ε. «ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΦΛΕΜΙΓΚ»